reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 miesiecy i nie ma oznak zabkowania

U nas też na razie nic, a Witek jak tylko chcę zobaczyć dziąsełka to od razu zaslania je językiem i nie mogę go odsunąć by cokolwiek zobaczyć.

No i mi się w końcu udało coś wyszperać ;-) Wczoraj wieczorem napisałam w innym wątku, że mały ma dolną lewą jedyneczkę :tak::-D:happy2:
 
reklama
Gratulacje Witusiu!!!!!!!!!!!!!!

Dominikowi juz przeswituje lewa gorna jedynka,ciekawe kiedy sie przebije:confused:.Mam nadzieje ze do wyjazdu do Polski sie przebije i pokaze babci piekne perelki w calej okazalosci:tak::-D.
 
A Hania mimo że do buzi pozwala sobie zaglądać, a wręcz masowana po dziąsłach mogłaby być godzinami, to niestety nie mam co fotografować, bo ząbka jeszcze nie ma. A ja już w trzecim miesiącu myślałam, że to na ząbki tak się ślini:-D.
 
Dominikowi juz przeswituje lewa gorna jedynka,ciekawe kiedy sie przebije:confused:.Mam nadzieje ze do wyjazdu do Polski sie przebije i pokaze babci piekne perelki w calej okazalosci:tak::-D.

Kama - trzymamy kciuki za następną perełkę Dominika :-) ... a zdjęcie w podpisie masz bajeranckie :tak:tak jaby Dominiś mówił "Hi guys" :-D;-) ... rozkoszne!!!!
 
reklama
Do góry