reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 miesiecy i nie ma oznak zabkowania

reklama
ojoj ........... nie zaglądałam do tego wątku "6 miesiecy i nie ma oznak zabkowania", bo napisałam co miałam w temacie, a tu widzę tyle zęboli wyskoczyło :szok:
Oczywiście wszystkim perełkom ogromne gratulki :tak:
 
A ja musze się pochwalić że nam zębole wychodzą jak grzyby po deszczy :tak: Melduje że na dzień dzisiejszy stan zębów u JUlCI wynosi 4 :-)
 
Tak sie natknęłam na ten wątek i napiszę że spokojnie, zęby wylezą w swoim czasie.
Moja Julka dorobiła sie pierwszego zęba dopiero jak miała 11-mcy , ma to po mnie bo mi wyrósł po skończonym pierwszym roku zycia.
Nie wiem jak duże to ma znaczenie, ale mamy obie, odpukać, bardzo mocne zęby.
:-)

.
 
.... to ... "my się cieszyć" :-D;-), bo u nas jeśli Mateusz pójdzie w ślady tatusia, to zębolki pokażą się około 11 miesiąca :-)
 
reklama
Do góry