reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 miesiecy i nie ma oznak zabkowania

vanessa2007

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Lipiec 2007
Postów
30
Miasto
düsseldorf
:no: moja vanessa slini sie strasznie marudzi wklada wszystko do buzi a zabkow jak nie bylo tak nie ma.ile to trwa zanim sie pierwszy wybije? ma juz 6 miesiecy
 
reklama
Moim zdaniem,nie masz sie czym martwic,moj synek urodzil sie w marcu(powinien w kwietniu)slini sie juz z miesiac,raczki laduje,ostatnio jest bardzo marudny,swoja droga ciekawe jak dlugo jeszcze to potrwa,dziasla ma nabrzmiale od tygodnia,nie je,nie spi i nic tez,nie widac aby jutro mialo byc lepiej,czyt.zebym jutro na chwilke przysnela,sa dzieci,ktore w wieku 2 miesiacy maja pierwsze zeby i takie co w wieku 11 miesiacy,pozdrawiam:-)
 
nie ma powodu do zmartwień, naprawdę.
Prosze o to link, w którym znajdziesz to od kiedy do kiedy powinny się wyrzynać ząbki i w jakiej kolejność( dzieje się to najczęściej)
Ząbkowanie - artykuł
 
Tika Ja się tym na razie nie martwię. Im później dostanie zęby to może będą zdrowsze. Przynajmniej niektórzy lekarze tak uważają. Ja dostałam pierwszego zęba jak miałam ok 7 miesięcy, a Maciek też coś koło tego. Więc pewnie mały wdał się w starych ;-)
 
.... no ja się też tym nie martwię :-). Z tym że my chyba poczekamy dłużej niż ty z Witusiem na te ząbki, bo teściowa mi mówiła, że Sebastianowi pierwszy ząbek wyrżnął się dopiero w 11 miesiącu :shocked2:.... a moja mama nie pamięta dokładnie kiedy ja i siostra ząbkowałyśmy :baffled:;-):-D
 
reklama
Spokojnie, jeśli dziecko ma skończone 18 miesięcy i ani jednego zęba, trzeba o tym powiedzieć pediatrze. Nie wiem jak tam jest u ciebie, ale nasza pani pediatra za każdym razem sprawdzała czy sa ząbki. Ostatnio nie było ząbka na wizycie, bo wyszedł dopiero wieczorkiem :tak:. Jeremi pokaże dopiero jak będzie wiekszy.:sorry2:

Acha, a wiele dzieci znajomych dostawało ząbki na roczek :tak:
 
Do góry