reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 miesięczne dziecko a mleko krowie

reklama
Tak,ja, moją pierwszą, bo nie chciala mm pic ;) najpierw rozcienczylam z woda.. i sprawdzilam czy nie ma reakcji alergicznej,pozniej rozcienczalam mniej i mniej ,az w ogole nie musialam ;) podawalamjej mleko ze sklepu ale nie uht ;)
 
Tak,ja, moją pierwszą, bo nie chciala mm pic ;) najpierw rozcienczylam z woda.. i sprawdzilam czy nie ma reakcji alergicznej,pozniej rozcienczalam mniej i mniej ,az w ogole nie musialam ;) podawalamjej mleko ze sklepu ale nie uht ;)
A które to mleczko ? Pamięta pani nazwę? Nie mam dostępu do mleka bezpośrednio od krowy więc zastanawiam się właśnie nad takim.
 
reklama
I jak mojej bylo za malo, rozrabialam budyn w mleku ,aby ciut zagescic mleko ;) wtedy byla najedzona ;)
A ile córka miała wtedy miesięcy? Moja je już wszystko ale wkrótce czeka nas zmiana mleka gdyż była stwierdzona skaza ,której tak naprawdę nie ma. Mleka mm są bardzo przewitaminizowane , a witamin ma już bardzo dużo w owocach, warzywach. Poza tym nie najada się mlekiem mm. W nocy nadal budzi się często mimo że lekko zagęszczam jej manna lub kleikiem. Nie chce już wybierać kolejnego mleka mm .
 
reklama
A ile córka miała wtedy miesięcy? Moja je już wszystko ale wkrótce czeka nas zmiana mleka gdyż była stwierdzona skaza ,której tak naprawdę nie ma. Mleka mm są bardzo przewitaminizowane , a witamin ma już bardzo dużo w owocach, warzywach. Poza tym nie najada się mlekiem mm. W nocy nadal budzi się często mimo że lekko zagęszczam jej manna lub kleikiem. Nie chce już wybierać kolejnego mleka mm .
Wierze ;) miala wtedy ok pol roku.. bo szybko stracilam pokarm , a mleka mm w ogole nie chciala zadnego pic ;)
 
Do góry