reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 miesięczne dziecko spało, teraz nie śpi

Dołączył(a)
3 Październik 2013
Postów
1
Drogie mamy, mam problem.
Moja 6 miesięczna córka wcześniej spała nawet do 7-8 rano, z jedną pobudką na jedzenie, a teraz budzi się co najmniej 4 razy. I co najgorsze usypiam ją w nocy w wózku i nie mogę jej później przenieść, gdyż się budzi i takim sposobem malutka pół nocy leży w wózku.
Proszę Was o jakieś rady. Może któraś z Was miała podobny problem?
 
reklama
myślę że bardzo dużo mam ma taki własnie kłopot jak ty :-) mój synek też potrafił przesypiać całą noc a potem mu się odwidziało niestety, być może to skok rozwojowy ... mój synek usypiał tylko na moich rękach więc go pomału oduczałam, trochę było przy tym płaczu itd. ale powoli małymi kroczkami się udało :-) dużo też słyszę teraz o metodach doktora Karpa, poszukaj w internecie - wielu mamom bardzo to pomogło ;-) odsyłam także do innych postów w tej tematyce a jest ich trochę ;-)
 
Też tak miałam :) a kilka dni później zobaczyłam ząbka na wierzchu .
Ma już jakieś ząbki ?

Mój Filip przed każdym zębem marudził w nocy częściej się budził teraz ma dwa zęby u dołu. miałam chwile przerwy a teraz znów wyżyna mu się góra i od nowa polska ludowa ;D
 
Do góry