reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 miesieczne niemowle

dominisia1111

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Marzec 2009
Postów
27
Miasto
Gorzów Wlkp./Clonmel
kochane mamy prosze napiszcie mi jak zachowuja sie Wasze 5,6,7 miesieczne dzieciaczki .czy zdarza im sie ze kiedy trzymacie je na raczkach tak az cale sie trzesa z radosci ? Moj synek jak zobaczy np siostre to caly az sie trzesie . Zastanawiam sie czy to nie sa jakies problemy neurologiczne :( szczegolnie martwi mnie jak po przebudzeniu sadzam go i zdarza mu sie wtedy dziwnie poruszac calym cialem ( jak by np drżaly mu miesnie lub jak by probowal zlapac balans ). Myslicie ze to moze byc niedojrzaly uklad nerwowy czy raczej jakies zaburzenia neurologiczne? Czy sa tu mamy ktorych dzieci maja podobne zachowania
 
reklama
A czy synek umie juz sam siedzieć?? Ze go zasadzasz ?? Moze po drzemce ,jest mu zimno ,moja czasem tez otrzasnie, i jak bardzo się czymś emocjonuje to jej ręce sie trzesa
 
reklama
Siedzi jak go posadze .Sam nie potrafi jeszcze usiasc :(
Generalnie nie sadzamy dziecka kiedy samodzielnie nie potrafi jeszcze usiąść, większość fizjoterapeutów dopuszcza sadzanie w krzesełku do karmienia podczas rozszerzania diety no ale wiadomo, nie na długo. Ale nie o tym jest wątek. Moje dziecko podekscytowane „trzęsie się”, macha rękami i nogami, ale to nie jest otrząsanie się. Czasami dzieci tak robią gdy jest im zimno albo kiedy robią siku. Jeśli Cię to niepokoi, zasięgnij porady specjalisty.
 
Do góry