reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 msc dziecko i zasypianie bez bujania ! POMOCY !

Dołączył(a)
6 Kwiecień 2016
Postów
4
Dziewczyny błagam pomocy ! Moja córka ma 6 msc i jeżeli nie jest bujana nie zaśnie. Robi się to dość uciążliwe bo waży już prawie 9 kg. I to nie jest bujanie na rękach, musieliśmy z mężem zamontować gwinty w futrynie i bujać w nosidełku bo inaczej nie dało się wytrzymać.
Idąc Waszymi radami odzwyczajania przez przetrzymanie, to szczerze nie wchodzi w grę. Od 3 dni próbuję i nic się nie zmienia. Mianowicie potrafi drzeć się w niebogłosy nawet do 3 godzin !! No właśnie to nie jest godzina czy pół to są 3 godziny i to za każdym razem... Jedynie po takim ostrym darciu kiedy wezmę ją na ręce i przytulę spokojnie zasypia... Ale to też mnie nie urządza, bo 9 kg za każdym razem targać to lepiej jak siłownia, a cały czas rośnie...
Błagam POMÓŻCIE !!! (((
 
reklama
Spróbuj ja przy sobie spokojnie ułożyć u delikatnie głaskać po główce policzku.
Szczerze ja nie miałam takich problemów. Syn zawsze ładnie usypial.

Jak była mała musieliacie ja przyzwyczaić to takiego hustAnia. Teraz będzie wam ciężko ale wierzę że dacie rade.
Ewentualnie może włóż do wózka i pojedziemy w te i we wte parę razy ale nie bujaj ... ona krzyczy bo wie ze dostanie co chc3.
Spróbuj z głaskaniem tylko bądź stanowcza ... bo inaczej nigdy z nią nie wygrasz;)
 
Mój synek ma 15 miesięcy i też trzeba go do spania nosić i bujać ,a waży już przeszło 11 kg :-p od kilku miesięcy też nie mam siły go dźwigać, więc biorę go na kolana,przytulam i tak podryguje nogami,jakbym go nosiła :sorry2: u mnie to działa.Czasami ale bardzo rzadko odkładam go do łóżeczka i sam zasypia,może z czasem będzie więcej takich razów czego i Tobie życzę
 
Ja mam 3 sposoby:
- bujanie w pionie - minutka i chrapie
- na kolanach klade poduszkę, na niej małą i masuję rączki lub stópki
- nosidło ergonomiczne - nie czuć ciężaru :)
Różne są dzieci, jedne zasypiają wszędzie i szybko, inne bardziej potrzebują obecności rodzica i np. kołysania :) jak jest Ci naprawde ciężko, to spróbuj metody oddalającego się krzesła, albo kladz sie z maleństwem i pamiętaj, ze do każdej zmiany dziecko musi sie przyzwyczaić :) i pewnie trochę to potrwa :) powodzenia
 
Ja mam 3 sposoby:
- bujanie w pionie - minutka i chrapie
- na kolanach klade poduszkę, na niej małą i masuję rączki lub stópki
- nosidło ergonomiczne - nie czuć ciężaru :)
Różne są dzieci, jedne zasypiają wszędzie i szybko, inne bardziej potrzebują obecności rodzica i np. kołysania :) jak jest Ci naprawde ciężko, to spróbuj metody oddalającego się krzesła, albo kladz sie z maleństwem i pamiętaj, ze do każdej zmiany dziecko musi sie przyzwyczaić :) i pewnie trochę to potrwa :) powodzenia
 
Szanowne Panie,
mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:
https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
Pozdrawiam
 
Do góry