reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 testów negatywnych …. 3 dni opóźnienia help

Hela234

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Listopad 2023
Postów
24
Cześć. Dziewczyny zrobiłam 7 testów ( 4 z apteki doz) dwa innej firmy i jeden pink. Większość poranny mocz. Wszystkie negatywne. Jeden po 3h pojawiła się blada kreska, ale czytałam żeby sprawdzić czy to fabryczne po terminie i zalałam woda i kreska znikła.
Okres spóźnia się 3 dni. Wcześniej były regularne 3 miesiące a jeszcze wcześniej nieregularne ( mam anemię ) współżycie 08.10( w pierwszy dzień okresu )
01.11 kichnęłam i rozbolało mnie w pachwinie, teraz boli jak dotykam od kilku dni w lewym boku, lekarz za tydzień.. testować dalej czy odpuścić i czekać na @ a te Bóle spowodowane sa naciągniętym mięśniem. ? Żadnych plamien, innych objawów
 
reklama
Cześć. Dziewczyny zrobiłam 7 testów ( 4 z apteki doz) dwa innej firmy i jeden pink. Większość poranny mocz. Wszystkie negatywne. Jeden po 3h pojawiła się blada kreska, ale czytałam żeby sprawdzić czy to fabryczne po terminie i zalałam woda i kreska znikła.
Okres spóźnia się 3 dni. Wcześniej były regularne 3 miesiące a jeszcze wcześniej nieregularne ( mam anemię ) współżycie 08.10( w pierwszy dzień okresu )
01.11 kichnęłam i rozbolało mnie w pachwinie, teraz boli jak dotykam od kilku dni w lewym boku, lekarz za tydzień.. testować dalej czy odpuścić i czekać na @ a te Bóle spowodowane sa naciągniętym mięśniem. ? Żadnych plamien, innych objawów
Jak się boisz ciązy, to zrob betę zamiast kupować kolejne testy.
Ale jak 7 testów jest negatywnych, to też średnio sensowne.
Ból w lewym boku nie świadczy o ciąży.
 
Oczywiście zrobić betę, ja miałam kiedyś podobną sytuacje lecz okazało się że zrobił się torbiel na jajniku
 
reklama
Do góry