reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

10. kwietnia widzimy się o 21:00 - Babyboomowa grupa wsparcia z psychologiem

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

6 tydz - brak mdłości

Kat91

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czy brak jakichkolwiek mdłości czy wymiotów może świadczyć że coś jest nie tak?

reklama

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Ja od początku ciąży nie miałam mdłości i też się martwiłam, że coś jest nie tak. Od 9 tygodnia zaczęły się mdłości i zostały aż do końca ciąży aż miałam ich dość. 6 tydzień to jeszcze wcześnie i mdłości spokojnie mogę się jeszcze pojawić ale nie muszą. Objawy nie są gwarancją, że wszystko jest ok. Może być ciąża bez objawów rozwijająca się zdrowo jak i ciąża z objawami poroniona. Nie kieruj się objawami.

mizoro

Rozwiązania
0
Czy brak jakichkolwiek mdłości czy wymiotów może świadczyć że coś jest nie tak?
Moja druga ciąża i druga bez jakichkolwiek mdłości.
Jedyny objaw jaki miałam w obu ciążach to duża senność.
Ciesz sie z braku mdłości, bo to ponoc zadna przyjemnosc.

suonko88

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ciąże z synem przeszłam bez mdłości a w obecnej ciąży z córką miałam do 23 tygodnia do tego stopnia, że schudłam 11 kilo . Także ciesz się z obecnego stanu :)

Fado123

Rozwiązania
3
Ja tez nie miałam mdłości, koło 7 tyg zaczęło mi być nie dobrze ,ale nic poza tym żadnych wymiotow i tym podobnych, ja bym się cieszyła a nie martwiła

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Mdłości pojawiają się zwykle koło 40-52 dnia ciąży. U mnie zaczęły się równo 40 dnia i trwały do 20 tygodnia. U Ciebie mogą się jeszcze pojawić, ale ich brak nie świadczy o niczym złym.

reklama

JASS

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
U mnie cała ciąża (zdrowa) bez mdłości.
Za to zgaga! Ta - tak. Ale to już po półmetku.

reklama
Do góry