reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień, brak echa zarodka

Beta nie powala,ale ciąża jeszcze bardzo młoda może być. U mnie było nie plamienie,a krwawienie i jestem w 24 tc. Jednak nie sugeruj się tym bo ja jestem tylko przypadkiem takim jak milon. Serduszko u synka było dopiero w 7tc widać.
Trzymam kciuki za Ciebie&&&
Dziekujw bardzo, mam nadzieję, że będzie dobrze :)
 
reklama
Gratulacje :) i zastanawiam się po co ten lekarz ciągał cię na wizyty nic nie wnoszace. We wczrsnej ciazy sie zobaczy cos ? A jeszcze przeciez roznie z ta owulacja moze byc .Nawet leków nie przepisał a co najważniejsze nie zlecił badań typu progesteron jeśli juz .a z beta też różnie i nie jedna osoba niepotrzebnie się nią stresowała
.. trzeba dać sobie czas..tydzień 2 i zobaczyć jak soe sytyacja rozwinie.. Samoistnie ..ten czas to kluczowy moment a ten zŁyżeczkowaniem wyjechał LOL nie mam pytań

Powodzenia i trzymam kciuki!!!
Sama się zdziwiłam, że od razu wypisał na łyżeczkowanie. Kiedy spytałam czy jest możliwość, że ciąża jest młodsza niż według OM to powiedział "raczej nie", ale tak jakoś bez przekonania. Miałam wrażenie, że naciąga tylko na kasę, bo wizyty były prywatne. Żeby tego było mało, nawet nie zapisał, że na poprzedniej wizycie już płaciłam i chciał ode mnie teraz dwa razy więcej pieniędzy... Szok. Nie rozumiem lekarzy, którzy tak szybko podejmują decyzję o usunięciu ciąży. Zobaczymy co mi powie ten drugi lekarz we wtorek. Dziekuje za wsparcie! :*
 
Sama się zdziwiłam, że od razu wypisał na łyżeczkowanie. Kiedy spytałam czy jest możliwość, że ciąża jest młodsza niż według OM to powiedział "raczej nie", ale tak jakoś bez przekonania. Miałam wrażenie, że naciąga tylko na kasę, bo wizyty były prywatne. Żeby tego było mało, nawet nie zapisał, że na poprzedniej wizycie już płaciłam i chciał ode mnie teraz dwa razy więcej pieniędzy... Szok. Nie rozumiem lekarzy, którzy tak szybko podejmują decyzję o usunięciu ciąży. Zobaczymy co mi powie ten drugi lekarz we wtorek. Dziekuje za wsparcie! :*
Dla mnie to wykorzystują dany stan rzeczy ale nie wszystkie kobiety to widzą..to co na początku zaraz po okresie można się dowiedzieć od lekarza mało co wnosi..bo z h na h wszystko sie może zmienic... a z tym usuwaniem nie mając 100% pewności co jak się dzieje w srodku to juz kompletnie..czyz nie lepiej jesli nawet Panie Boze cos by poszlo nie tak poczekać aż organizm sam sobie poradzi i wtedy ewentualnie pomóc jakby nie szło tak jak trZEba niz od razu taka ingerencja? szansę dac. To mało kobiet zaszlo czy wpadło przed okresem? Jak dla mnie w każdej mojej ciąży decydujący o tym czy jestem w ciazy był test ciążowy który jak chciałam powtórzyłam .. a dalej czekałam z nadzieja że bedzie dobrze nie przejmujac sie cyferkami ...czEmu miałam zakładać że będzie zle... a tak widzę podchodzi się do ciąży dziś . Stres i nerwy

Życzę ci kochana by ta kolejna beta była taka jak być powinna a widełki są.. szerokie.takzE wiesz.i bądź dobrej myśli! Nie zadręczaj się codziennie tymi cyferkami.. ciało powinno wiedzieć co robi

Trzymam kciuki!!!!!
 
Dla mnie to wykorzystują dany stan rzeczy ale nie wszystkie kobiety to widzą..to co na początku zaraz po okresie można się dowiedzieć od lekarza mało co wnosi..bo z h na h wszystko sie może zmienic... a z tym usuwaniem nie mając 100% pewności co jak się dzieje w srodku to juz kompletnie..czyz nie lepiej jesli nawet Panie Boze cos by poszlo nie tak poczekać aż organizm sam sobie poradzi i wtedy ewentualnie pomóc jakby nie szło tak jak trZEba niz od razu taka ingerencja? szansę dac. To mało kobiet zaszlo czy wpadło przed okresem? Jak dla mnie w każdej mojej ciąży decydujący o tym czy jestem w ciazy był test ciążowy który jak chciałam powtórzyłam .. a dalej czekałam z nadzieja że bedzie dobrze nie przejmujac sie cyferkami ...czEmu miałam zakładać że będzie zle... a tak widzę podchodzi się do ciąży dziś . Stres i nerwy

Życzę ci kochana by ta kolejna beta była taka jak być powinna a widełki są.. szerokie.takzE wiesz.i bądź dobrej myśli! Nie zadręczaj się codziennie tymi cyferkami.. ciało powinno wiedzieć co robi

Trzymam kciuki!!!!!
Bardzo dziękuję za wsparcie, od razu lepiej się robi na sercu... :) Cieszę się, że nie posłuchałam od razu pierwszego lekarza, bo być może ta ciąża wcale nie jest przesądzona. Oczywiście nie nastawiam się, że jest wszystko dobrze na 100%, ale też nie zakładam z góry, że nie ma o co walczyć. Czekamy na wtorek ;)
 
Bardzo dziękuję za wsparcie, od razu lepiej się robi na sercu... :) Cieszę się, że nie posłuchałam od razu pierwszego lekarza, bo być może ta ciąża wcale nie jest przesądzona. Oczywiście nie nastawiam się, że jest wszystko dobrze na 100%, ale też nie zakładam z góry, że nie ma o co walczyć. Czekamy na wtorek ;)
Powodzenia jutro !!!!
 
Dziewczyny, jestem właśnie po wizycie. Pojawił się zarodek i jest echo serduszka :) według USG jest to 6 tydzień i 1 dzień. Jestem przeszczęśliwa! Najgorsze jednak jest to, że 7 lipca mamy wyjazd do Chorwacji i nie wiem, czy to nie zaszkodzi ciąży... Lekarz mi powiedział, że mam leki i spokojnie mogę jechać, jednak ja się obawiam... Co Wy o tym myślicie? Jechałybyście?
 
No widzisz a jakbyś posłuchała pierwszego to byś zdrowe maleństwo usunęła....;(
O tym samym cały czas myślę :( Tak bardzo się cieszę, że coś mnie tknęło i nie posłuchałam tamtego lekarza. No ale trudno, czasu się nie cofnie i pozostaje mi cieszyć się, że jednak dobrze się skończyło :)
 
reklama
Gratulacje! Cieszę się że się udało u Ciebie! :) Mam nadzieje ze zmieniłaś lekarza? :) Ja bym jeszcze swoje napewno powiedziała temu co Cię wysyłał ja lyzeczkowanie...
 
Do góry