reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień ciąży i dobre samopoczucie

Może to głupie, ale mnie pocieszyła ta informacja, że zle samopoczucie może się dopiero zacząć ;) u mnie początek 7 tc i objawów kompletnie zero. Ale na usg jest serduszko
A jeśli nie zacznie się wcale...?;-) Nie miałam żadnych mdłości przez cały okres ciąży. Przyszły inne komplikacje, ale nie złe samopoczucie ;-)
 
reklama
Może to głupie, ale mnie pocieszyła ta informacja, że zle samopoczucie może się dopiero zacząć ;) u mnie początek 7 tc i objawów kompletnie zero. Ale na usg jest serduszko
Kiedyś też myślałam, że ciąża = złe samopoczucie, wymioty i ciągłe nudności itp.
Ja z takich ciążowych "zmian" miałam jedynie wstręt do kawy ( smakowo, bo zapachowo mi nie przeszkadzało ani trochę ) i wielkie zamiłowanie do kiwi 😍
Żadnych nudności, wymiotów, nic a nic.
 
Do góry