reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień ciąży niski przyrost beta hcg

Ostatnia miesiączka 11.12.2020
Według gin owulacja opóźniona i jakoś 31.12 doszło do zapłodnienia. Myśli ze jakoś 5 tydzień
To według mnie pozostaje Ci cierpliwie czekać - masz jakieś leki, żeby czuć się pewniej? Ten przyrost poniżej normy, ale zawsze może przyspieszyć :)
 
reklama
Możesz powtórzyć bete, tak jak piszesz, a skoro masz leki i nie masz żadnych niepokojących plamien, to myślę, że możesz poczekać do wizyty, to niedługo całkiem
Plamienia mam od 06.01 stycznia nie duże, teraz są barwy ciemno brązowej. Gin twierdzi ze to normalne - ze to taka stara krew. I w macicy widział tez krwiaka i twierdzi ze może to tez być od tego. Nie mam żadnych boleści, plamienia różnią się od miesiączki bardzo
 
Zaczęłam plamić wiec nie ma na co liczyć. Powtórka z rozrywki CP lub ciąża biochemiczna, wszystkiego dokładnie dowiem się w poniedziałek😢
Spróbuj powtórzyć betę jutro, są laboratoria czynne całodobowo, bo w poniedziałek już będzie "za późno", betę powinno się oznaczać w odstępie 48-72 godzin.
Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myś
 
reklama
Do góry