reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień ciąży niski przyrost beta hcg

No niestety, nie jest to super przyrost :( dobrze, że masz niedługo wizytę u lekarza, to będziesz wiedziała, co dalej.
Dostałam również wyniki badań moczu i są nieprawidłowości, wskazuje to na grzybice infekcje . czy to może mieć znaczenie przy wzroście bety?
Mam duże leukocyty moczany i bakterie w moczy nabłonki płaskie dość liczne .
Co mogę kupić w aptece na ta infekcje?
 
reklama
Dostałam również wyniki badań moczu i są nieprawidłowości, wskazuje to na grzybice infekcje . czy to może mieć znaczenie przy wzroście bety?
Mam duże leukocyty moczany i bakterie w moczy nabłonki płaskie dość liczne .
Co mogę kupić w aptece na ta infekcje?
Szczerze mówiąc, temat infekcji jest mi obcy, najlepiej poradzić się lekarza, on przepisze coś na receptę.
 
Dostałam również wyniki badań moczu i są nieprawidłowości, wskazuje to na grzybice infekcje . czy to może mieć znaczenie przy wzroście bety?
Mam duże leukocyty moczany i bakterie w moczy nabłonki płaskie dość liczne .
Co mogę kupić w aptece na ta infekcje?
Nic Ci nie dadzą w aptece ,jesteś w ciąży i na własną rękę nie możesz nic brać, kiedy masz wizyte ?? A i nie może to miec wpływu na bete
 
reklama
Według miesiączki 7 , lekarz twierdzi ze 6.
Na usg mam napisane: „ gs - 17mm-6hbd wewnątrz którego nie uwidoczniono wyraźnych elementów jaja płodowego
nie nastawialabym sie za bardzo pozytywnie, bo jednak te przyrosty sa dość niskie :( aczkolwiek nie takie cuda sie zdarzały
 
Do góry