reklama

6 tydzień i przeszły mdłośći

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez andzieeeek, 10 Sierpień 2016.

1. andzieeeek

andzieeeek Początkująca w BB

Dowiedziałam się o ciązy w 5 tygodniu, poszłam na do lekarza, zrobił USG, na któym widać 11,5mm pęcherzyk ciązowy i w środku maleńkie jasne coś ( nie wiem co bo nie zaptałam zaaferowana wiadomością). Może wy wiecie czy to zarodek tak widać? Przed lekarzem i po wielkie mdłości, senność, bóle piersi. Teraz 6 tydzień i od 3 dni ero mdłośći, jedynie śpię cały czas, piersi bolą. Boję się, że jak nie mam mdłośći to jest coś nie tak. USG mam dopiero za tydzień. Ale z nerwów zaraz nie wytrzymam. Czy to jest normalne? Komuś z dnia na dzień tak wcześnie minęły mdłośći? Plamienia miałam parę razy malutko takie jasnoróżowe i ciemnobrązowe po załatwieniu się.

2. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Nie wiem czy to nie ciałko żółte( czy jakoś tak się to nazywa, jak ktoś wie lepiej to proszę poprawcie) bo na dzidzie to za wcześnie.
    Z tymi dolegliwościami to różnie bywa raz są raz ich nie ma.
    A plemienia zgłaszałaś lekarzowi?

3. reklama
  4. andzieeeek

andzieeeek Początkująca w BB

tak móiłam, dostałam luteinę podjęzykowo. Póki co mdłości nie mam a były wielkie.

5. Lui :)

Lui :) Czekając na cud :)

Najpierw pojawia się pęcherzyk ciążowy, a następnie widać w nim ciałko żółtkowe, które odżywia zarodek. U mnie w 6 t i 1d zarodek miał 3,7 mm i już biło serduszko. Niestety u mnie zanik objawów oznaczał ciążę obumarła. Każda kobieta jest inna. Objawami się nie sugeruj bo ja chodziłam prawie 3 tygodnie z martwą ciąża a normalnie wymiotowałam! Jak się denerwujesz to zrób badanie beta hcg i po 48 je powtórz. Głowa do góry! Będzie dobrze.

6. Elenna

Elenna Fanka BB :)

To ja bym się nie martwiła (wiem, łatwo powiedzieć :). To dopiero 6tc, więc za kilka dni możesz mieć jeszcze powalające mdłości. Ja w tej ciąży nudności miałam dopiero od 7 tc do tej pory w ogóle nie czułam się ciążowo.

7. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Kiedy mi przeszły mdłości to tez oznaczało obumarcie :(.
    Ale każda kobieta jest inna, na wszelki wypadek możesz przecież isc na IP. W drugiej ciąży, że strachu dzwoniłam do gina ze wszystkim :p

8. Monia8173

Monia8173 Fanka BB :)

Na spokojnie poczekaj do wizyty. Ja w 6 tc miałam tylko pęcherzyk, serduszko i mały zarodek zobaczyłam w 7tc. Kilka dni póżniej właśnie odeszły mdłości i ból piersi, oczywiście tak spanikowałam że poleciałam na usg. Wszystko jest ok. Są dni lepsze i gorsze, nie nakręcaj się. Będzie dobrze!

9. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Ciaza jest wczesna nie musi być widać zarodka gdyby było widać to lekarz by Ci powiedział z reszta to widac ze to zarodek na usg.
    U mnie w 6 tyg był już zarodek i serduszko biło.
    A co do mdłości to nie rozumiem czym się martwisz? Co chcesz mieć cała ciążę czy wszystkie objawy naraz?
    Jedna ma wszystkie a inna prawie w ogóle.
    Powinnas się cieszyć.
    Ja na początku ciąży mialam tylko tydzień mdłości i po tygodniu jak ręką odial a dzisiaj juz 22 tydzień i ciąża przebiega niemal ze bezobjawowo.
    Nawet cycki ani razu mnie nie zabolaly
    Poczekaj do następnej wizyty.
    A plamienie może byc różne nieraz to normalne w ciąży nieraz jak jest za malo progesteronu ważne żeby nie było żywej krwi.
    Od nadzerki tez moze byc.

Ale każde trzeba jednak skonsultować
    Bo czasem bywa niebezpieczne.
    I roznie się skończyć
    Ale jak Cię nic nie boli to spoko
    Zrob sobie betę hcg i powtórz na drugi dzień czy dobrze przyrasta będziesz wiedziała ze dzidzia się dobrze rozwija.

Ostatnia edycja: 10 Sierpień 2016
  10. reklama

Poleć forum