reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień, niskie hcg

Przykro mi, to pewnie była ciaza biochemiczna, one bardzo często się zdarzają. Ale nie trac wiary, po takiej ciąży można szybko się starać a słyszałam nawet że jest dużo łatwiej zajść w kolejną ponieważ organizm jest gotowy. Ja sama po takiej ciąży zaszłam od razu, nawet nie dostałam kolejnej @ ale u mnie akurat źle się to skończyło.
Słuchaj zaleceń lekarza a wszystko będzie dobrze ❤️
Jak skończy mi się @ to pójdę na wizytę do swojego lekarza do poradni na kontrole. A u Ciebie mowisz ,ze źle sie skonczylo, drugi raz od razu po stracilas ciaze? Teraz jestem w takim smutnym nastroju jest mi przykro ale mysle nad tym czy nie bedzie przeciwwskazan fo nastepnych staran, najwyzej porozmawiam o tym z lekarzem
 
reklama
Jak skończy mi się @ to pójdę na wizytę do swojego lekarza do poradni na kontrole. A u Ciebie mowisz ,ze źle sie skonczylo, drugi raz od razu po stracilas ciaze? Teraz jestem w takim smutnym nastroju jest mi przykro ale mysle nad tym czy nie bedzie przeciwwskazan fo nastepnych staran, najwyzej porozmawiam o tym z lekarzem
Ja niestety bo tej ciąży biochemicznej zaszłam w ciążę pozamaciczna. Potem zaliczyłam jeszcze 2 biochemiczne. Wszystko w jednym roku. Ale ja miałam po prostu pecha. Aktualnie jestem w 27 tc.

Rozumiem że teraz jest Ci smutno i cierpisz, znam to uczucie ale najważniejsze żebyś teraz odpoczęła i nim się obejrzysz znowu będziecie mogli się starać :)
 
Ja niestety bo tej ciąży biochemicznej zaszłam w ciążę pozamaciczna. Potem zaliczyłam jeszcze 2 biochemiczne. Wszystko w jednym roku. Ale ja miałam po prostu pecha. Aktualnie jestem w 27 tc.

Rozumiem że teraz jest Ci smutno i cierpisz, znam to uczucie ale najważniejsze żebyś teraz odpoczęła i nim się obejrzysz znowu będziecie mogli się starać :)
Ojej współczuję tego co przeszłaś, ale teraz już mozesz byc szczesliwa, zycze Tobie i maluszkowi duzo zdrowia 🥰
 
Jak skończy mi się @ to pójdę na wizytę do swojego lekarza do poradni na kontrole. A u Ciebie mowisz ,ze źle sie skonczylo, drugi raz od razu po stracilas ciaze? Teraz jestem w takim smutnym nastroju jest mi przykro ale mysle nad tym czy nie bedzie przeciwwskazan fo nastepnych staran, najwyzej porozmawiam o tym z lekarzem
Zrób sobie badania, przeszłam identyczną sytuację do Twojej i okazało się, że miałam podwyższone TSH i trzeba było zbić żeby znów się starać...zaszłam w zdrową ciążę 2,5 msc po tej straconej, ale po drodze przeszłam jeszcze jedną biochemiczną i wtedy uparłam się na sprawdzenie poziomu progesteronu, bo podejrzewam, że mam za niski, gdyż w pierwszej ciąży na początku plamilam przez pierwszy trymestr i byłam na luteine...tutaj też moje przypuszczenia się sprawdziły, zaczęłam brać luteine przed owulacją i mam dzisiaj zdrową, półroczną córkę 🥰🥰🥰🥰
Będzie dobrze, zobaczysz tylko się nie nakręcaj i nie rób testu przed @! 😉😉😉🥰🥰🥰
 
Zrób sobie badania, przeszłam identyczną sytuację do Twojej i okazało się, że miałam podwyższone TSH i trzeba było zbić żeby znów się starać...zaszłam w zdrową ciążę 2,5 msc po tej straconej, ale po drodze przeszłam jeszcze jedną biochemiczną i wtedy uparłam się na sprawdzenie poziomu progesteronu, bo podejrzewam, że mam za niski, gdyż w pierwszej ciąży na początku plamilam przez pierwszy trymestr i byłam na luteine...tutaj też moje przypuszczenia się sprawdziły, zaczęłam brać luteine przed owulacją i mam dzisiaj zdrową, półroczną córkę 🥰🥰🥰🥰
Będzie dobrze, zobaczysz tylko się nie nakręcaj i nie rób testu przed @! 😉😉😉🥰🥰🥰
Gratulacje 😘😘😘 mi lekarka powiedziala, ze po tej i następnej @ mozna zaczac sie starac, ale dzis niestety nie chciala mi zbadac tsh mimo ze mam niedoczynnosc tarczycy, zrobie za kilka dni prywatnie i do endokrynologa pojade na kontrole
 
Gratulacje 😘😘😘 mi lekarka powiedziala, ze po tej i następnej @ mozna zaczac sie starac, ale dzis niestety nie chciala mi zbadac tsh mimo ze mam niedoczynnosc tarczycy, zrobie za kilka dni prywatnie i do endokrynologa pojade na kontrole
Tarczyca przy staraniach o dziecko to jest mus, bez tego nie ma co się starać, bo sytuacja prawdopodobnie się powtórzy...starając się o dziecko tsh powinno być na poziomie 1-1,5, ja miałam 5,11 i zbiłam w 3 tygodnie do 1,35, ale u mnie też był za niski poziom progesteronu i trzecia ciąża znów była biochemiczna, a wiem, bo robiłam test i była bardzo blada kreska, a po dwóch dniach beta 7,9 już spadająca znów...czwarta ciąża okazała się zdrowa i donoszona, ale jestem pewna, że dzięki luteinie, którą brałam i tutaj kreska w dniu okresu była taka gruba i konkretna, a beta już na początku ponad 400, a tydzień później na wizycie, na której był widoczny zarodek z serduszkiem betę miałam ponad 20tys, także pod tym kątem też warto sprawdzić, czy wszystko jest ok ☺️ pozdrawiam i życzę powodzenia ☺️☺️🥰🥰😁😁
 
Do góry