reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień, plamienie i USG niewidoczne

Dziękuje wam dziewczynki za dobre słowo i otuche.

Dziuba tak własnie zrobiłam. Wczoraj cały dzien lataliśmy w różne miejca. Dziś tylko w kościele bylismy i już złe mysli mnie nachodzą. do tego od dwóch dni starsznie mnie mdli.
 
reklama
to dobrze że odpoczęłaś! dziś zrób sobie popołudnie leniucha i wieczór przed telewizorem, a jutro już będziesz u lekarza i wszystko się wyjaśni, na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki :-) daj znać co powiedział doktor, pozdrawiam
 
Już po wizycie... beta za niska. dostałam skierowanie do szpitala z opisem ... ciąża matrwa. Mam nadzieje, że jutro lub pojutrze już będzie po wszystkim.
Dzięki wam za wsparcie w tym okresie.
 
Kochana, strasznie mi przykro, wierzyłam do końca że będzie w porządku...
po powrocie ze szpitala odpoczywaj dużo, spaceruj, poleniu****, a przede wszystkim bądź spokojna, przecież jesteś potrzebna synkowi i mężowi, oni na pewno będą Cię wspierać w tym trudnym okresie i pomagać Ci we wszystkim!!
no i masz nas, dzielne forumowiczki, na które zawsze możesz liczyć!! :)
 
Mamusiasynusia, nauczylam sie ze w takich chwilach nie wolno myslec negatywnie. Jesli bedziesz ciagle sobie powtarzac ze wszystko bedzie ok to na pewno lepiej to wplynie na Twoje samopoczucie. Nie wolno ani przez chwile myslec negatywnie, to przyciaga zle rzeczy. I pamietaj ze cokolwiek by sie nie wydarzylo to jest ktos na gorze kto wie lepiej ze tak musialo sie stac. Wiem ze to troche pompatyczne i gornolotne myslenie, ale w takich chwilach, kiedy nic nie mozemy zrobic oprocz pozytywnych mysli chyba najlepiej dziala. Trzymam mocno KCIUKI!
 
reklama
o matko!! Mamusiasynusia, weszłam właśnie na jakiś wątek i zobaczyłam Twój suwaczek!! tak strasznie się cieszę że Twoja dzidzia jest nadal w Tobie!!!!
modliłam sie normalnie, trzymałam kciuki i miałam nadzieję do samego końca i tu taka niespodzianka!!
gratulacje wielkie Kochana :*
dużo teraz odpoczywaj, leniu**** i uważaj na siebie! na pewno wszystko będzie dobrze, teraz największy problem, jaki Cię czeka to... czy kupować nebieskie czy różowe ciuszki!!
trzymaj się Kochana :*
 
Do góry