reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6t1d: bhcg 13000, pecherzyk 14,6mm, zarodka nie widac. Zaraz zwariuje... puste jajo?

Tylko bez stresu, bo przy tak wysokiej becie to już Ci nie urośnie o 66%. ;) Powyżej kilku tysięcy beta już tak nie rośnie, im wyżej tym bardziej zwalnia. Więc żebyś nie panikowała w piątek. Teraz to ważne, żeby w ogóle rosła, a tak naprawdę najwięcej powie USG na tym etapie. ☺️ Powodzenia!
I tak jak mówiłaś tylko się zestresowałam beta z dziś 30230
 
reklama
Przeliczylam ze przyrost za mały i siedzę i becze:(
chwila, chwila 2 dni temu miałaś 21 tys. Dziś masz ponad 30 tys.
Przy takich wartościach beta nie rośnie tak szybko jak do tysiąca..

Czym się konkretnie martwisz, że za mały przyrost czy coś innego? ❤️
Byłaś u lekarza na USG?
 
chwila, chwila 2 dni temu miałaś 21 tys. Dziś masz ponad 30 tys.
Przy takich wartościach beta nie rośnie tak szybko jak do tysiąca..

Czym się konkretnie martwisz, że za mały przyrost czy coś innego? ❤️
Byłaś u lekarza na USG?
Tak tym przyrostem :(niby wiem,ze już tak szybko nie rośnie,ale panikuje..
Kolejne usg mam w poniedziałek.
 
I tak jak mówiłaś tylko się zestresowałam beta z dziś 30230
Coś Ty, przy tak wysokich wartościach to pięknie urosła! Kompletnie nie patrz na przyrost, na to już jest zdecydowanie za późno. Tak jak napisała @Klaudia126 - teraz to już przyrosty są znacznie mniejsze. Absolutnie nie ma się czym stresować. Trzeba cierpliwie czekać na usg. I nie beczeć! 😁 Ciąża uczy cierpliwości i jeszcze wiele razy będzie można się czegoś przestraszyć, zwłaszcza, że to początek, ale pozytywne myślenie i wolna głowa jest bardzo istotna! ☺️
 
reklama
Wg OM 7,2 według moich obliczeń młodsza o tydzień
z beta jest wszystko w porządku także nią się nie stresuj. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale wierz mi, że w ciąży będzie cię pewnie co chwilę coś niepokoić, musisz postarać się pozytywnie myśleć albo chociaż nie stresować "na zapas". Ja jestem bardzo nerwową osobą, bardzo szybko i dużo się przejmuje nawet głupotami na co dzień, także wiem jakie to jest trudne, żeby nas tym zapanować. Jeżeli będziesz miała potrzebę to zawsze możesz napisać do mnie na priv i możemy gadać o czymkolwiek zechcesz, a może trochę dzięki temu wyluzujesz 😉
 
Do góry