reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6TC brak pęcherzyka żółtkowego i plamienie

Dołączył(a)
11 Lipiec 2022
Postów
1
Cześć, obecnie 6TC pierwsza wizytę miałam zaplanowaną na 8tc, ale dziś pojawiło się plamienie. Udałam się do pierwszego ginekologa który zgodził się mnie przyjąć. Potwierdził dokładnie 6+3 na podstawie OM. Niestety powiedział, że pęcherzyk ciążowy (8mm) nie ma żółtkowego dodatkowo to plamienie.. Wszystko wskazuje na puste jajo i zaczyna się poronienie. Zapisał mimo to Duphaston 3x1. Może ktos ma podobne doświadczenia i skończyło się dobrze czy raczej nie ma co się nastawiać?
 
reklama
Zarodek musi się pojawić zanim pecherzyk osiągnie 25mm.
U Ciebie jest sporo mniejszy, więc trzeba czekać. Powinien rosnąć ok 1-2mm na dobę.
Jest możliwość, że ciąża jest młodsza niż wynika to z OM, więc ja bym nie przekreślała jej szans.
 
Ja mam 7 mm i mi powiedział, że jeszcze za wcześnie na zarodek i to żóltko czy co tam. Wydaje mi się, że Twoja ciąża może być młodsza, bo mi z wielkości pecherzyka wypisał chyba 4+5.
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
10
Wyświetleń
2 tys
guest-1693758626
G
Do góry