reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-8 tydzień 2 puste pecherzyki ciążowe

Marthi jak tam u Ciebie w szpitalu jestes?

U mnie wszystko dobrze przeczucie mnie nie mylilo bedzie synek 450g ☺ wszystko zdrowe i na miejscu wiec mi ulzylo ☺

Czekam na wiadomosc od Ciebie trzymaj sie
 
reklama
Jestem juz w szpitalu.... :(

Przed chwila brali mnie na podanie cytotecu...

Tak sie popłakałam... :( lekarz powiedzial ze jest echo plodu i myslalam ze chodzi o serce a to chodziło o to ze płód jest i ma 4mm ale nie bije serce. :(((( Zaczelam plakac bo myslalam ze stał sie cud, powróciła ogromna nadzieja... a sie okazuje ze od miesiąca juz nie urósł ten maluszek ani troszkę :( [emoji20] wezwali na konsultacje jakas lekarkę i profesora ale kazdy potwierdził to co powiedzial moj lekarz :( juz mi podali tabletki i czekam teraz na poronienie :(

Nie moge opanować lez :(
12 tc.
 
Brak mi słów nawet nie wyobrażam sobie co przeżywasz.

Podobnie moja mama miała byla na usg a lekarz dyktował pielegniarce co pisac i mowi rozczep kregoslupa brak konczyn dolnych itd ona w placz a lekarz a to nie pani to poprzedniej pacjentki.

A u Twego maluszka serduszko bilo na poczatku?

Trzymaj się nie wiesz ile to moze potrwac?
 
U mnie w tamtej ciazy pojawilo sie brazowe plamienie to polecialam do lekarza a on ze nic nie widzi serce bije wszystko ok to ja szczesliwa do domu a tu w nocy wszystko wypadlo i to byl 8 tydz i tez czemu nie wiadono.

Ile to moze u Ciebie trwac?
 
reklama
Do góry