reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-8 tydzień 2 puste pecherzyki ciążowe

@Marthi Wiem ze to żadne pocieszenie ale l jeżeli miało się tak sstać to lepiej ze teraz się to stało niż b uurodził się ddzidziuś z jakimiś wadami i wtedy by się męczył lub odszedł... taka strata by była gorsza do zzniesienia...

Trzymaj się Kochana. :-) będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Hej @Edasowa22.
Fizycznie jest juz w miare Ok, psychicznie wracam tez do siebie. Jestem od poniedziałku juz w pracy takze wróciłam na normalne tory... wiem, ze trzeba zyc dalej i przede wszystkim zdiagnozować możliwe przyczyny tych strat... czekamy na wyniki z Genesis, ale niestety z kostek parafinowych badanie było bo za pierwszym razem nie udało sie uzyskać kosmowki a potem materiał został utrwalony i dupa, nie mozna juz zrobic badania mikromacierzy tylko to polowe tańsze i takie ktore sprawdza polowe mniej możliwych wad. Robiłam tez badania pod katem trombofili, zespołu antyfosfolipidowego itd, byłam u hematologa, na wszystko czekam z wynikami.... takze troche jeszcze to potrwa.

A co kochana dobrego u Ciebie?
Juz sie całkowicie pozbierałas? [emoji8]


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Czesc dziewczyny...
co dobrego u Was?


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Do góry