reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-8 tydzień 2 puste pecherzyki ciążowe

widzisz może coś z tym jest ja mam pierwszego zdrowego chłopca, a teraz chłopca i dziewczynkę poroniłam, ale widzisz dorobię wszystkie badania i N.R po 1 @ ide do lekarza jeszcze nie wiem do którego (bo w tym moim małym miasteczku to do żadnego już nie pójdę do szpitala zresztą też). Niech mnie zbada i chce próbować dalej i już mu powiem ze nie będę czekać.
U mnie mama podobno poroniła 3 razy po 4 zdrowych ciążach i potem kolejny raz urodziła zdrowe dziecko, mama taty mojego roniła wiele razy i udało się jej raz dziecko donosić. Bratowa też jedno ma i nie może zajść, a ja zachodzę tylko ronię.
 
reklama
Dziwne i nieznane są szlaki tej natury :(. Niemniej, może to kwestia tego przetworzonego jedzenia, które teraz jemy? Tak mi położna mówiła w szpitalu. Ze kiedyś były poronienia, owszem, ale nie w takiej liczbie ogromnej jak teraz. Dziś łyżeczkowanie w szpitalu to istna codzienność. Codziennie kilkanaście pań na stole...


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
Dokładnie... przyczyn może być milion, a i tak się nigdy pewnie nie dowiemy przy tak wczesnych poronieniach.
Niemniej proszę trzymaj kciuki za siebie i za mnie! ;) ja zrobię to samo!


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
Dziewczyny!!! Jestem wlaśnie po wizycie u gine! Cud:))) pojawil sie malenki zarodeczek!!! Ma co prawda 0,36 cm wiec na ten moment wydaje sie za maly, ale widac, ze pika jego serduszko!!!
Niestety nie bylo na dopplerze jeszcze slychac echa, ale doktor powiedzial, ze moze byc jeszcze ciut za wcześnie przez te moje dlugie 33 dniowe cykle miesiaczkowe. Ogromnie Wam dziekuje za dobre slowo! Trzymajcie kciuki dalej, prosze. Mam nadzieje ze na kolejnej wizycie, za 2 tygodnie, uslysze bicie serduszka[emoji173]️!
Ogromne dziekuje za nadzieje i wsparcie!


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
@hajmal nie dziekuje! Naprawde jak zobaczylam to pikajace malenstwo na usg nie moglam sie powstrzymac od lez!!!! [emoji177]


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
reklama
Do góry