reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-8 tydzień 2 puste pecherzyki ciążowe

@Edasowa22 dokladnie i pamietaj, zero porzadkow swiatecznych[emoji319]! W tym roku ta dzialka nalezy do meza. Mojemu wczoraj lekarz to sam wydedukowal[emoji6] i przyjal bez problemu[emoji12]

Mi wg OM wychodzi 29 lipca [emoji6] ale lekarz powiedzial, ze na nastepnej wizycie oceni bardziej celnie, wg rozwoju malenstwa, bo wydaje mu sie, ze termin sie nieco przesunie[emoji6]


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
reklama
No ja to jeszcze wiadomo że wszystko wyjaśni się tego 30 grudnia. Ale jeśli wszystko będzie ok to pewnie jakoś około 20 lipca dzidziuś się pojawi na świecie. Wiesz ja juz miałam 3 cesarki ( tzn dwie z których mam dzieci i ta trzecia to usuwanie ciąży pozamacicznej i lewych przydatków) to teraz będzie czwarta i podobno w 36/37 tygodniu robią żeby macica na bliznach nie pękła... ale to będzie się myśleć potem... :-D teraz ważny jest ten mój zarodek niech w końcu wyjdzie z kryjówki i się pokaże :-)
 
Mi mąż też już posprzątal a ja chociaż jeden rok leżałam jak Królowa i mówiłamco na rrobić :p
do gotowania sciagnelam szwagierke wiec tez wolne :tak:
 
Super, ze latem bedzie z Wami! Ja w to mocno wierze ;) ja rowniez mam nadzieje, ze my lipiec/sierpien bedziemy witac nasze malenstwo[emoji177]
Hehehe ;) i dobrze, ze zapedzilas rodzine do roboty! My tez ciezko pracujemy aby naszego dzidziusia donosic :)


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
No pewnie :-) nasze dzieciaczki najważniejsze :-D
To trzymaj się kochana. musze trochę sobie pospać bo jakoś mnie nuży ;-)
odzywaj się czasem. Czuje dzięki tobie ze znalazłam bratnia duszyczke :-)
 
Bardzo mi milo kochana! [emoji8]
Ty spij i odpoczywaj. Ja jeszcze pracuje, ale mysle, ze za 2 tyg jak bedzie wszystko ok, a lekarz nadal bedzie sugerowal zwolnienie to wezme i skorzystam. :) wtedy tez bede pozwalac sobie na drzemki! :p
Kurcze mam wrazenie, ze juz mnie wszystkie spodnie cisna:p ciagle odpinam guzik w pracy :)
Trzymam kciuki kochana! Bedzie git! Bedziemy razem przezywac pierwsze kopniaki itd :)
Daj znac jak badanie 30, koniecznie!
[emoji8]


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
Cześć @marthah :-) co u ciebie? jak samopoczucie dziś? ja psychicznie coraz lepiej, coraz bardziej pozytywnie się czuje, a fizycznie jest dziś niezbyt bo w nocy aż 7razy siku wstawałam przez co niewyspana jestem i to strasznie ;-)

qq87gu1rhrtoerui.png

bfaregz2xb8tsvdj.png

3jvzvcqgrl9tth86.png
 
Hej @Edasowa22, ja czuje sie dobrze[emoji6] co prawda od rana troche stresu w pracy z umowa, ale olac to. Sa wazniejsze tematy[emoji6] ja czulam sie wczoraj popoludniu gorzej. Wrocilam z pracy i od razu do lozka. Mialam wrazenie jakby bolaly mnie nerki... ale chwile lezalam z termoforem i minelo. Chwilami pobolewaja mnie jajniki, np wczoraj ale to chwilami... ogolem lekko cycuszki bola, czesto mi sie odbija i czesciej chodze siku, ale nie az tyle razy co Ty:p noc jestem w stanie przespac bez wstawania - noc czyli 6/8h...
dobrze, ze masz pozytywne nastawienie! Tak trzymac. [emoji173]️
Ja tez tylko takie mysli dopuszczam do siebie.


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
Ja chwile temu pomimo brania dopochwowo luteiny 3x1 zaczęłam krwawic i to taka ani krew ani śluz - dziwna brązowa krwisto-sluzowa wydzielina ale jest jej dość dużo.... lekarz nie odbiera i nie wiem co robić... póki co leżę :sad:
 
reklama
Kochana, mialam to samo w pierwszej! :( zadzwonilam do lekarza w poniedziałek, kazal mi lezec bo we wtorek i tak mialam wizyte u niego... niestety tuz przed wizyta zaczelam krwawic zywa krwia. Moj sluz wtedy byl taki bezowy. Nie bylo go duzo ale bylo plamienie. Lez lez i jeszcze raz lez. Napisz moze lekarzowi smsa. Albo gnaj do szpitala!


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
Do góry