reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7/8 tydzień ciąży mały przyrost bety

Dołączył(a)
3 Styczeń 2021
Postów
5
Jestem w 8 tygodniu ciąży. Od początku beta dobrze przyrastała, w 6tyg zwolniła do ok 40% w ciągu 48h. Ostatnia beta 22.12 wyniosła 55 tyś, beta 2 stycznia czyli po 11 dniach wyniosła tylko 78 tyś... Nie ma nawet podwojenia przez półtora tygodnia.
22.12 było serduszko, teraz czekam na kolejne usg się martwi mnie ten przyrost..

P. S. To lekarz mi zlecił bete na tym etapie
 
reklama
Z tego co tutaj czytam to w pewnym momencie beta zwalnia, a tu już są bardzo duże wartości. A z jakiego powodu zlecił betę? Coś go niepokoi? Serduszko bije.
Jestem w 8 tygodniu ciąży. Od początku beta dobrze przyrastała, w 6tyg zwolniła do ok 40% w ciągu 48h. Ostatnia beta 22.12 wyniosła 55 tyś, beta 2 stycznia czyli po 11 dniach wyniosła tylko 78 tyś... Nie ma nawet podwojenia przez półtora tygodnia.
22.12 było serduszko, teraz czekam na kolejne usg się martwi mnie ten przyrost..

P. S. To lekarz mi zlecił bete na tym etapie
 
Jestem w 8 tygodniu ciąży. Od początku beta dobrze przyrastała, w 6tyg zwolniła do ok 40% w ciągu 48h. Ostatnia beta 22.12 wyniosła 55 tyś, beta 2 stycznia czyli po 11 dniach wyniosła tylko 78 tyś... Nie ma nawet podwojenia przez półtora tygodnia.
22.12 było serduszko, teraz czekam na kolejne usg się martwi mnie ten przyrost..

P. S. To lekarz mi zlecił bete na tym etapie
Z tego co mi mówili to przyrost bety od pewnego momentu zwalnia. Nie pamiętam tylko od którego.
Czemu lekarz w takim tygodniu zlecił betę?
 
Do góry