reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

7 dni po porodzie: różowo czerwony śluz z krwia, skrzepy czarne jak wątróbka

Magda0909

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jak wyżej. Jestem 7 dni po porodzie. Wylatuje ze mnie sluz o kolorze różowym może jasno czerwonym. Ale wystrzszylam się po wyleciały że mnie 2 takie krzepy czarne jak smoła. To normalne? Odchody nie pachną może ale moim zdaniem też nie śmierdzą mają taki specyficzny zapach. Proszę o pomoc.

reklama

Mejb

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Miałam tak po zabiegu łyżeczkowania (puste jajo - poronienie) kiedy organizm się oczyszczał. Pytałam swojego ginekologa. Powiedział że to normalne.
Domyślam się że po porodzie jest podobnie gdy wszystko wraca do normy..

Madlein

Rozwiązania
0
Normalne. Ze mnie po cc potrafiły wylatywać nawet w 3tyg. Stresujące to mocno, ale położna mówiła że tak może być.

reklama

Lu_cy

Rozwiązania
1
Jak wyżej. Jestem 7 dni po porodzie. Wylatuje ze mnie sluz o kolorze różowym może jasno czerwonym. Ale wystrzszylam się po wyleciały że mnie 2 takie krzepy czarne jak smoła. To normalne? Odchody nie pachną może ale moim zdaniem też nie śmierdzą mają taki specyficzny zapach. Proszę o pomoc.
To normalne, na początku mogą być skrzepy takie. Ja trochę za dużo dzwignelam w 3 tygodniu i też takie miałam. Nic się nie martw

Do góry