reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 dni po porodzie: różowo czerwony śluz z krwia, skrzepy czarne jak wątróbka

Magda0909

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Sierpień 2019
Postów
1 715
Jak wyżej. Jestem 7 dni po porodzie. Wylatuje ze mnie sluz o kolorze różowym może jasno czerwonym. Ale wystrzszylam się po wyleciały że mnie 2 takie krzepy czarne jak smoła. To normalne? Odchody nie pachną może ale moim zdaniem też nie śmierdzą mają taki specyficzny zapach. Proszę o pomoc.
 
reklama
Miałam tak po zabiegu łyżeczkowania (puste jajo - poronienie) kiedy organizm się oczyszczał. Pytałam swojego ginekologa. Powiedział że to normalne.
Domyślam się że po porodzie jest podobnie gdy wszystko wraca do normy..
 
Normalne. Ze mnie po cc potrafiły wylatywać nawet w 3tyg. Stresujące to mocno, ale położna mówiła że tak może być.
 
reklama
Jak wyżej. Jestem 7 dni po porodzie. Wylatuje ze mnie sluz o kolorze różowym może jasno czerwonym. Ale wystrzszylam się po wyleciały że mnie 2 takie krzepy czarne jak smoła. To normalne? Odchody nie pachną może ale moim zdaniem też nie śmierdzą mają taki specyficzny zapach. Proszę o pomoc.
To normalne, na początku mogą być skrzepy takie. Ja trochę za dużo dzwignelam w 3 tygodniu i też takie miałam. Nic się nie martw
 
Do góry