reklama

7-latka ? jaki prezent heeelllllllpppp

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez ola652, 9 Grudzień 2009.

1. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

Witam,

nie mam pojęcia czym bawią się i czym interesują sie dziewczynki w wieku 7 lat, wraz z mezem chcemy sprawić prezent bratanicy ale nie mam pojecia rozważam pieska chi chi love ale czy ona nie jest juz na to za duza?? sama mam chlopca i to 2-letniego wiec chętnie skorzystam z waszych doświadczeń, proszę napiszcie coś
    pozdrawiam ola

2. Edysiek

Edysiek odkrywca

Witam, moja córcia ma 6 lat i w liście do mikołaja były m.in takie zabawki

Scrabble junior +My first Scrabble wysyłka 24h (842849279) - Aukcje internetowe Allegro
    Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    (chociaż dla starszej może być już normalne Scrabble)
    *BK* ZGADNIJ KTO TO? - DISNEY firmy MB od HASBRO (810516243) - Aukcje internetowe Allegro
    *BK* ZGADNIJ KTO TO? - DISNEY firmy MB od HASBRO (810516243) - Aukcje internetowe Allegro
    SALON MATTEL Barbie na rolkach z psem N7651 WAWA (837421700) - Aukcje internetowe Allegro
    http://www.allegro.pl/item840374836_kasa_sklepowa_supermarket_akcesoria_078994.htm
    TOALETKA z AKCESORIAMI 20 ELE. LOVELY [099272] z4u (845105630) - Aukcje internetowe Allegro

Oczywiście moja córka dostanie jedną z tych rzeczy na gwiazdkę i coś na urodziny (29 grudnia), ale list był po to żeby było z czego wybierać.
    Dodam tylko, że w niektórych sklepach ( np. REAL) ceny są niższe niż na Allegro.
    Mam nadzieję, że jakoś pomogłam.

Ostatnia edycja: 10 Grudzień 2009
  3. reklama
  4. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

super dzięki zorientuje się czy nie ma toaletki i może zakupimy, fajny pomysł :)

5. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

do mnie na święta przyleci moja 7 letnia siostra.
    też mam mały dylemat.
    Wiem,że jeszcze w styczniu interesowała się Hanna Montana,High School Musical,H2O.
    Ale teraz muszę jej podpytac.
    Może i ty podpytaj czym się interesuje i jakie ma marzenia ;-)

6. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Ja mam już prezent dla siostry:

7. marcjannak

marcjannak Początkująca w BB

ja myślę, że telefon komórkowy to dobry prezent - dziecko będzie super zadowolone, a niewiadomo kiedy kontakt może się przydać!

8. mamaA

mamaA Fanka BB :)

9. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

ooo raczej nie kupiłabym 7-latce telefonu komórkowego. Trochę mnie denerwuje to, że teraz coraz młodsze dzieci dostają coraz droższe prezenty. Jeśli w wieku 7 lat dostanie komórkę. To jaki prezent na komunię?? A może po prostu kupić dziecku lalkę, czy domek dla laki, albo książkę, albo grę. Najlepiej planszową. To są moje typy na prezent dla takiego małego dziecka.

10. reklama
  11. biafra

biafra Zaciekawiona BB

zadowolenie dziecka w tym wieku graniczy praktycznie z cudem hehe pamiętam jak kiedyś bratanica skwitowała grę ktora jej kupilam slowami: a nie możesz dac mi tez trochę pieniendzy??? :))

12. pabana25

pabana25 Zaciekawiona BB

najwazniejsze to wybadac zawczasu sytuacje, sprawdzić czym się interesuje dziecko i co jest na topie jesli chodzi o zabawki a jak juz jest naprawde ciezko to mozna podpytac pania ele albo pana tomka: http://tnij.org/epag oni są w temacie na bieżąco:)

Poleć forum