reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

7-latka ? jaki prezent heeelllllllpppp

biafra

Początkująca w BB
Miasto
stolica
Rozwiązania
0
ja kompletnie nie nadążam za dziecięcymi trendami choc niby wcale taka stara nie jestem... te wszystkie benteny, himeny..dżizas:eek:

reklama
I

Iwonka25

Gość
Witam :-)

To i ja dołączę się do prośby:tak:

Mam 6-letniego chrześniaka, niedługo ma urodziny, więc myślę o prezencie dla Niego.
Pomyślałam, że może rolki (ewentualnie z dodatkowymi kółkami po bokach), jednak nie wiem, czy będzie to odpowiedni prezent, czy nie jest za wcześnie dla sześciolatka na rolki? Jakie jest Wasze zdanie ? :biggrin2: A może Wy macie jakiś pomysł na prezent;-)

Pozdrawiam

M

monika19

Gość
rolki to chyba trochę wyszły z mody, ale mogę się mylić, może jakieś klocki lego, a najlepiej to jakoś zabawkę edukacyjną zęby Dziecko przy okazji się uczyło czegoś praktycznego.

Rozwiązania
0
Dobrym rozwiązaniem jest podpytać rodziców co interesuje dziewczynkę. W tym wieku królują zoobless i bizu. To to takie zwierzątka. Pierwsze mieszkają w specjalnych domkach, natomiast z drugich można stworzyć biżuterie. Może być to też coś edukacyjnego np Zabawki lelu.pl - Drewniana układanka ślimak-Woody do nauki alfabetu.

Rozwiązania
0
Moda na zabawki zmienia się bardzo szybko. Moja córka co chwilę opowiada o nowych zabawkach i oczywiście usilnie próbuje mnie przekonać do ich zakupu. Jakiś czas temu szalała za zwierzątkami Sulivan. Zebrała całkiem pokaźną kolekcję tych stworzonek z różnymi akcesoriami teraz jednak numerem jeden jest Furby, mały śmieszny pluszak którego uczy mówić po polsku i wychować na grzecznego zwierzaka .

Rozwiązania
0
a jeśli chodzi o prezenty dla dzieci to chyba najlepiej zapytać rodziców dziecka czym się interesuje. Maluchowi będzie bardzo miło jak trafimy z prezentem o którym bardzo marzyło.

Sali-Mali

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Wydaje mi się, że dziewczynki jeszcze lubią wszelkie czarodziejki typu Winx ;-)

reklama
Rozwiązania
0
Ja dla mojej 7 latki wymyśliłam grę planszową "Złapmy Lwa". Widziałam na YouTube zasady gry, spodobało mi się, że gra ma bardzo jasne zasady zachęcające do kreatywnego myślenia i koncentracji.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry