reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-latka ? jaki prezent heeelllllllpppp

ola652

Mamusia Adrianka!
Dołączył(a)
5 Lipiec 2008
Postów
980
Witam,

nie mam pojęcia czym bawią się i czym interesują sie dziewczynki w wieku 7 lat, wraz z mezem chcemy sprawić prezent bratanicy ale nie mam pojecia rozważam pieska chi chi love ale czy ona nie jest juz na to za duza?? sama mam chlopca i to 2-letniego wiec chętnie skorzystam z waszych doświadczeń, proszę napiszcie coś
pozdrawiam ola
 
reklama
Witam, moja córcia ma 6 lat i w liście do mikołaja były m.in takie zabawki

Scrabble junior +My first Scrabble wysyłka 24h (842849279) - Aukcje internetowe Allegro
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
(chociaż dla starszej może być już normalne Scrabble)
*BK* ZGADNIJ KTO TO? - DISNEY firmy MB od HASBRO (810516243) - Aukcje internetowe Allegro
*BK* ZGADNIJ KTO TO? - DISNEY firmy MB od HASBRO (810516243) - Aukcje internetowe Allegro
SALON MATTEL Barbie na rolkach z psem N7651 WAWA (837421700) - Aukcje internetowe Allegro
http://www.allegro.pl/item840374836_kasa_sklepowa_supermarket_akcesoria_078994.htm
TOALETKA z AKCESORIAMI 20 ELE. LOVELY [099272] z4u (845105630) - Aukcje internetowe Allegro

Oczywiście moja córka dostanie jedną z tych rzeczy na gwiazdkę i coś na urodziny (29 grudnia), ale list był po to żeby było z czego wybierać.
Dodam tylko, że w niektórych sklepach ( np. REAL) ceny są niższe niż na Allegro.
Mam nadzieję, że jakoś pomogłam.
 
Ostatnia edycja:
do mnie na święta przyleci moja 7 letnia siostra.
też mam mały dylemat.
Wiem,że jeszcze w styczniu interesowała się Hanna Montana,High School Musical,H2O.
Ale teraz muszę jej podpytac.
Może i ty podpytaj czym się interesuje i jakie ma marzenia ;-)
 
Ja mam już prezent dla siostry:
373-2162726A69UC469343M.jpg
 
ja myślę, że telefon komórkowy to dobry prezent - dziecko będzie super zadowolone, a niewiadomo kiedy kontakt może się przydać!
 
zadowolenie dziecka w tym wieku graniczy praktycznie z cudem hehe pamiętam jak kiedyś bratanica skwitowała grę ktora jej kupilam slowami: a nie możesz dac mi tez trochę pieniendzy??? :))
 
najwazniejsze to wybadac zawczasu sytuacje, sprawdzić czym się interesuje dziecko i co jest na topie jesli chodzi o zabawki a jak juz jest naprawde ciezko to mozna podpytac pania ele albo pana tomka: http://tnij.org/epag oni są w temacie na bieżąco:)
 
reklama
ja kompletnie nie nadążam za dziecięcymi trendami choc niby wcale taka stara nie jestem... te wszystkie benteny, himeny..dżizas:eek:
 
Do góry