reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 miesięcy problem ze snem w dzień i w nocy!!!

Ciężarówka dzięki że to napisałaś bo juz myslałam ze to wina tego ze nie robię wszystkiego z zegarkiem w ręku i trochę jak automat. Chciałabym mieć stałe godziny spania i jedzenia ale nie kosztem tylu wylanych łez. Miło wiedzeić że jest ktoś kto mimo takiego planu dnia i tak ma problemy ze snem maluszka bo to znaczy ze nie od tego to zależy.
Iwonka, moja mała dostaje kaszkę na noc, w ogóle ma 4 posiłki dziennie bo własnie bałam sie tego ze może być głodna wieć chyba mogę to wykluczyć. Rosną jej zęby więc trochę winy zwalam na to.
Pysia to fakt pozazdrościć w jaki sposób to osiągnęłaś ???
Dzis jestem nieprzytomna chciałam odespać w dzień ale moja Mała spała 30 min więc się specjalnie nie wyspałam tylko jestem jeszcze bardziej padnięta.
 
reklama
Iwonka, moja mała dostaje kaszkę na noc, w ogóle ma 4 posiłki dziennie bo własnie bałam sie tego ze może być głodna wieć chyba mogę to wykluczyć. Rosną jej zęby więc trochę winy zwalam na to.

aha. no i wszystko jasne. U nas też spokoju nie było przez zęby. Lepiej było jak dawałam paracetamol na noc, nie całą dawkę ale pół i też co kilka dni przerwa i jak było ok to odstawialiśmy go. Oczywiście wszystko konsultowałam z lekarzem.
 
Iwonka tylko że powiedzieli mi że jak idą zęby to dziecko wkłada ze złoscia swoją piąstkę i się bije po tych ząbkach. Ja nic takiego nie zauważyłam. Widać zęby ale bez tych objajów więc nie smarowałam (kupiła masc która podobno ma działać od razu). Napisz mi proszę skąd wiedziałaś jaki był objaw gdy dziąsełka bolą a jaki gdy dziecko po prostu marudzi ???
 
mój synuś żadnych z tych objawów o których piszesz nie miał. Nie ślinił się też jakoś bardziej niż zwykle. Po prostu jak obserwujesz swoje dziecko to po jakimś czasie wiesz co mu jest. Jak ząbki mu szły to marudził, szybko się irytował i w nocy się budził. Nawet teraz wychodzą mu 5 więc mamy powtórkę z rozrywki.
Wypróbuj tą maść, zobaczysz już 1 nocy czy pomaga, napewno nie zaszkodzisz. Możesz nawet dać pół dawki paracetamolu też po 1 razie zobaczysz różnicę.
 
Dzięki za szybką odpowiedz, właśńie po 40 minutowym przytul-połóż moja córcia zasnęła ale musiałam siedzieć przy łóżeczku. Ale to już coś :-)
Jutro wypróbuje tak jak mówisz i na noc jej posmaruje, a wiesz może na jak długo taka maść działa bo patrzyłam w ulotce i nic nie ma o tym ??? Słyszałam że z kolejnymi zębami jest coraz bardziej boleśnie, a Ty piszesz że Wam idą 5 a Twój synuś już prawie dwa latka, jak długo dzieciaczkom zęby rosną ??? Może głupie pytanie ale nie jestem jeszcze na tym etapie :-)
 
reklama
Do góry