reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-miesięczniak - nie chce nic jeść oprócz piersi !

NO NIE !!!!NIE MOGĘ SOBIĘ TEGO WYOBRAZIĆ !!!MÓJ OLO JE WSZYSTO COKOLWIEK MU PODAM CZY TO DESEREK, CZY WARZYWKA !!!!!WSZYSTKO!!!!!BROKUŁAMI SIĘ OBJADA AŻ SIĘ TRZĘSIE!!!!OLEK MA 7 MIESIĘCY!!!!JAK MIAŁ 6 I PÓŁ MIESIĄCA DOPIERO ZACZEŁAM MU WPROWADZAĆ NOWE JEDZONKO!!I CAŁY CZAS CYC!!!TERAZ Z RESZTĄ TEZ!!!! RANO DESEREK!, 15-16 OBJADEK!!!!I NON STOP PIERŚ!!POZDRAWIAM CIEPLUTKO!!!!!I ŻYCZĘ POWODZENIA!!!!! ;D
 
reklama
Ola ty to masz dobrze :) liczę, że u nas będzie coraz lepiej...
Mrowa ze spaniem jest na ogół tak:
Rano wstaje ok 7-8, potem godzinna drzemka 10-11.
Na spacerku śpi około 1,5h. Wieczorem śpi około godzinki. Kąpiel ok 20. Zasypia na noc ok 22. Nie wiem jak ją przestawic bo kiedyś zasypiała najpóźniej o 21 a teraz sobie coś ubzdurała i za nic nie chce usnąć przed 22. Nie mogę pozwolić, żeby ta wieczorna drzemka była dłuższa niż do 18:30.
W nocy wstaje na ogół 3 razy na cyca.
A jak jest u ciebie?
buźka
male34mb.gif

maja.png

 
Ola zazdroszcze tez tak bym chciała ::)
Klusia u mnieMelcia spi tak samo z paroma roznicami nie spi na spacerze i po kapieli jest cyc i idzie odrazu spac czyli idzie wieczorem o 20,30-21 spac i spi do 6-7 z przerwami na cyca (3-4). Tak ze jestem zadowolona z jej spania. pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny, czy Wsze dzieci zaczęły w końcu jeść??? Moja (też Maja :D) dziś kończy 7 meisięcy i też prawie nic nie je, lubi tylko kaszkę, a reszta jest be, już chyba wszystko przetestowaliśmy. Już dawno wróciłam do pracy, w międzyczasie ona po prostu nic nie je i czeka na mnie, masakra.
 
U nas troche lepiej zje troszke kaszki gruszki z gerberka , żurek i troche zupy takiej jak my jemy i czsem chrupki kukurydziane to tyle co je moj skarb ::) Współczuje ale musisz sie uzbroic w cierpliwosc i próbowac cały czas eksperymentowac z nowymi samkami moze to cos da U mnie Melcia bardzo lubi jesc jak jest duzo osób to chetnie wtedy je lub jak my jemy . ALe to co zjada nie jest jeszcze wystarczajace na osobne posiłki cały czas jeszzce niestety cyc :p Pediatra mi poweiedział jak bylismy 2 tygodnie temu ze trzena cały czas próbowc i wazna jest kazda zjedzona łyzka . Takze musisz cały czas próbowac.
Gratulacje kolejnego miesiączka
pisz jak ci tam idzie pozdrawiam
 
Klusia Melka wreszcie sie przekonaął do jedzenia je deserki gerbera , zupki takie jak my prubuje, ziemniaki, żurek i oczywiscie chrupki. a jak u ciebie tez sie wszystko unormowało??? buziaczki pozdrawiam
 
reklama
Agatka mój synek też nic nie jada.Tylko mleko z piersi i kaszkę kukurydzianą .
To koszmar!
Jak chcę gdzieś wyjśc i nie ma mnie przez cały dzięń to on nic nie zje.Nie mogę więc wychodzić na dłużej niż 4-5 godzin
A najgordsze że nie chce też nic pić poza moim mlekiem,nie toleruje smoczka, kubeczkiem niekapkiem rzuca.W ostateczności zanurzy usta w szklance ,ale z reguły wtedy wylewa połowę napoju na siebie. :(
 
Do góry