reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 tydzień a brak zarodka:(

Kamiszon

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
802
Hej dziewczyny,
Pomóżcie mi się trochę uspokoić. Jestem w 7 tygodniu ciąży (6 tc + 6). W zeszłym tygodniu w środę (6tc + 0) byłam u lekarza potwierdzić ciążę. Lekarz ciążę potwierdził na 100%, jednakże nie widział jeszcze zarodka, tylko sam pecherzyk;( kazał przyjść w najbliższą środę zrobić kolejne usg. Dodatkowo kazał zrobić betę co 48h. Pierwszą zrobilam w zeszły czwartek ( 6+1), druga w sobotę (6+3). Wyniki to 22685 o następny prawie 33000. Będąc na kontroli u niego jeszcze przed ciąża w 16dc (czwartek) doktor stwierdził, że jestem przed owulacją, która powinna mieć miejsce w sobotę lub niedzielę (18 lub 19dc ). Więc wychodzi na to ze mogło być kilkudniowe opóźnienie. Objawy: powiększone piersi, bóle podbrzusza jak na @, czasami zdarzają się mdłości, plamień czy krwawienie brak.
Dziewczyny powiedzcie jak to u Was wyglądało. Mnie już tak nosi ze stresu że nie wytrzymuję, nie umiem się na niczym innym skupic :( dodatkowo stwierdzono przed ciąża u mnie subkliniczna niedoczynnosc tarczycy (TSH podwyższone, FT3 i FT4 książkowe). Leki oczywsicie zazywam :(
Odliczam już do środy, mam ciągle cicha nadzieje ze zobaczę to serduszko ale z drugiej strony mam złe przeczucia 😞
 
reklama
Kurcze no... beta mega duza ,powinno być cos woexej niż prcherzyk ,ale to o niczym nie przesadza , bo dziś mogło nie być, a jutro juz bedzoe trzymam kciuki
 
Nie martw się u mnie w szpitalu jak robili usg 6tc 3 tez nie bylo serduszka a u lekarza bylam tydzien po 7tc już bylo serduszko widac i slychac😊 a bete w szpitalu mialam 30842.4😊
 
Ja byłam u lekarza według om 6t3d i też nie było nic widać. Tydzień później już był zarodek i serduszko :) głowa do gory, będzie dobrze :)
 
Nie martw się u mnie w szpitalu jak robili usg 6tc 3 tez nie bylo serduszka a u lekarza bylam tydzien po 7tc już bylo serduszko widac i slychac😊 a bete w szpitalu mialam 30842.4😊
To też miałaś wysoka betę. A ciałko zolte było widoczne czy nic? Oby u mnie było tak samo, już się tak ucieszylam...
 
Wiesz co oni w szpitalu nic nie mówili i w wypisie nie ma nic na ten temat. Bądź dobrej myśli. Jeszcze wtorek i środa i będziesz wiedziała wszystko😊 trzymam mocnoo kciuki za Was i daj znać jak tam poszło😉
 
reklama
Do góry