reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 tydzien ciazy brak zarodka i serduszka...

reklama
Dziewczyny, ja około 7 tygodnia miałam robione pierwsze USG (i betę. Nie mam pojęcia jak wysoka była). Na USG był zarobek, bijące serduszko, ale nie było pęcherzyka żółtkowego. Lekarka nie dawał większych szans (tak smutno na nas patrzyła). Dziś kończę 29 tydzień (29+5). Mała kopie jak szalona. Okazało się, ze sprzęt był delikatnie mówiąc kiepski (na tyle kiepski, że nawet w wielkość lekarka się nie "wbiła". Źle oceniła wiek ciąży. A niby szpitalny aparat, przy porodówce). 5 dni po tym pierwszym USG byłam na prywatnej kontroli. Wszystko było na miejscu i odpowiednio duże.
Spokojnie, stres nikomu nie pomoże. Wiem, co przeżywasz. Poszukaj innego lekarza, zrób ponownie betę. Tylko/aż tyle możesz.
Życzę powodzenia!
 
Miałam podobnie, wg OM był 7 tydzień u lekarza był pęcherzyk ciążowy, za 2 tygodnie zrobił usg przez brzuch i dał luteine bo ciąża sie kiespko rozwija i kazał za 8 dni przyjść a nawet było tak że wstępnie chciał ciąże usuwać. A ja długo nie myśląc poszłam za 2 dni do innego lekarza i był 8 tydzień i serduszko było i piękna zdrowa ciąża. Spróbuj innego lekarza znaleźć i sprawdzić diagnoze.
 
Miałam podobnie, wg OM był 7 tydzień u lekarza był pęcherzyk ciążowy, za 2 tygodnie zrobił usg przez brzuch i dał luteine bo ciąża sie kiespko rozwija i kazał za 8 dni przyjść a nawet było tak że wstępnie chciał ciąże usuwać. A ja długo nie myśląc poszłam za 2 dni do innego lekarza i był 8 tydzień i serduszko było i piękna zdrowa ciąża. Spróbuj innego lekarza znaleźć i sprawdzić diagnoze.
 
A mówił czemu tak jest że długo nie widać?? A robiłas bete wtedy? Nie wiem czy mieć jeszcze nadzieję
 
Myślę, że powinnaś jak najszybciej zapisać się do innego lekarza prywatnie i się doradzić, idź rano na bete, wynik będziesz mieć szybko, więc już coś może pojaśnic...
Może sprzęt zły, może lekarz pobierznie cie zbadał. Nie rozumiem czegoś, jeśli stwierdził brak serca nie dał instrukcji co dalej?
 
reklama
Do góry