reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 tydzień ciąży krwawienie

Dołączył(a)
11 Wrzesień 2019
Postów
1
Cześć dziewczyny, mam takie pytanie do Was :) Czy to normalne, ze podczas oddawania stolca pojawia się śluz zabarwiony krwią ? Nie dzieje się tak podczas oddawania moczu... dzwoniłam do lekarza, który prowadzi ciąże ( wizytę mam za tydzień ) powiedział, ze skoro nie jest to mocne krwawienie to mam leżeć i nie denerwować się... co sądzicie o tym ?
Pozdrawiam ;)
 
reklama
Rozwiązanie
Ja mam wrzodziejące zapalenie jelita grubego i tak zaczyna się u mnie zaostrzenie. Idź do lekarza bo jeśli nie wiesz a chorujesz występuje duże ryzyko poronienia lub przedwczesnego porodu
Tez tak mialam jak Ty opisujesz i okazalo sie ze chemoroidy mi sie zaczely. Tez podczas zalatwiania mialam krew i tez sie przestraszylam bylam u lekarza i stwierdzil ze to chemoroidy co ja nawet ich nie czulam ze mam. Dostalam czopki na nie i wszystko przeszlo a nawrot zacza sie jak urodzilam. Jesli sie zalatwilas i nie bylo to z pochwy to lepiej wylecz to bo bedzie bol jak urodzisz jesli bedziesz rodzila naturalnie. Ale oczywiscie przebadaj sie jak najszybciej dla pewnosci i nie denerwuj sie bo stres gorzej wplywa na to
 
Ja mam wrzodziejące zapalenie jelita grubego i tak zaczyna się u mnie zaostrzenie. Idź do lekarza bo jeśli nie wiesz a chorujesz występuje duże ryzyko poronienia lub przedwczesnego porodu
 
Rozwiązanie
Do góry