reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

reklama
I jak tam mamy pracujące?
Macie czas w pracy, żeby od czasu do czasu zerknąć na BB?
Ja się przyznaję, że ja głównie w pracy. W domu takie małe cuś plącze się pod nogami i odciąga od kompa ;p
A wieczorem odlatuje razem z Jagodą. Niestety, rano trzeba wstać.
 
to tak jak u nas ... wieczorem rzadko kiedy odpalam kompa - mam jego przesyt po calym dniu w robocie no i brak czasu tez ... a wieczorkiem jak dzieci spia wole ten czas w miare mozliwosci spedzic z mezem, no chyba ze mecz leci :tak: lub maz musi popracowac :crazy: ... wtedy mam czas dla siebie ... moge grac lub czytac :) i robic co chce :-D
 
Ja też mam mało czasu niestety... Ale w pracy wiecej siedze w sieci niż w domu, choc niekoniecznie na BB, zwłaszcza ostatnio. Zapraszam kolezanki, nie tylko kwietniowe do pisania!
 
Witam serdecznie :))
Ja pracę zaczęłam niedawno i to na pól etatu, ale ciężko się jakoś ogarnąć przy dwójce dzieciaczków, z pracą swoją, męża i całym domem ... mam nadzieję, że się wdrożę w końcu w taki zwariowany rytm :)
a w pracy głownie książki czytam :p
 
martyna masz super prace ... tez bym taka chciala ... :-D
a tak na powaznie - domyslam sie ze musi byc ci ciezko - w szczegolnosci gdy mialas wieksza przerwe ... ja po roku urlopu nie potrafilam sie przez dluzsza chwile ogarnc w pracy ... a pracowalam tylko na 3/4 etatu (dobrze ze ty mozesz na 1/2 - to super rozwiazanie) ... niestety od marca musialm przejsc na aly etat - tez ciezko sie nprzestawic po 8 latach pracy krocej ... jest mi teraz o wiele ciezej zorganizowac swoj czas rano i w porze zaraz po pracy ... no i ty masz o mniejsze dzieci niz ja ... a to tez swoje robi ...
ale jak wiadomo kobiety sa silne i jakos sobie rade dajemy :)
 
hej. Ja się też dopisuję.
Do pracy wróciłam zaraz po macierzyńskim.
Mam dwójkę dzieci.
Synka - 2 lata, córkę 14 lat.
W pacy zaglądam na BB ( i nie tylko) - w domku coś ostatnio się nie wyrabiam
 
reklama
Idzia - praca taka nudna i okropna, ze bez książek się nie da, ale za jakiś czas chętnie ją zmienię na coś sensownego !
a ostatnio coś robiłam intensywnie chyba na studiach.... skończyłam je w 2006, od tego czasu laba... można się rozleniwić, co nie ?? :p

w związku z tym szukam sprawdzonych sposobów na organizację życia domowego, macie jakieś triki, które pozwalają przetrwać?
Gosiek - w domu to ja się z niczym nie wyrabiam, zwłaszcza ostatnio ;)
 
Do góry