reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ja na imie mam Monika :D ...
Do pracy wróciłam zaraz po macierzyńskim ( + urlop niewykorzystany za ubiegłe lata)
pracuję w urzędzie w wydziale podatków ... czasami jest cięzko znależć czas na BB, ale przeważnie zawsze się udaje ;) :]
 
reklama
cos watek nie moze sie rozkrecic ...
jak wasze plany wakacyjne ...
my mamy urlop w sierpniu i spedzimy go u moich rodzicow lub tesciow ...
 
no coś słabo idzie ;)
my w wakacje będziemy siedzieć nad morzem z maluchami :)) daleko nie mamy:)
o ile pogoda dopisze, bo na razie to nie za bardzo, dzisiaj na przykład od rana leje :/
 
cyt: "cos watek nie moze sie rozkrecic ..."
bo pracujemy ;p
My na wakacje wyjedziemy w góry :)

łeee - cytować tu nie można :(
 
właśnie się przyłączyłam do grupy :) ja narazie pracuję na 1/2 etatu, o 12 jestem już w domku z dzieciaczkami. Pozdrawiam :)
 
Witam i ja :-)). Ja pracuję na 3/4 etatu, ale wygląda to tak, że pracuję 3/4 dni w miesiącu normalnie na cały etat a pozostałe 1/4 dni (około 5 dni) mam wolne. Właściwie całą wiosnę pracowałam non stop bo było dużo pracy i w lipcu sobie odebrałam dni biorąc cały miesiąc wolny :-). Ja zaczęłam jeździć do pracy pierwszy raz jak mały miał 7 miesięcy, ale po 2 miesiącach zrezygnowałam i poszłam na wychowawczy, wróciłam na dobre do pracy jak mały miał 1rok i 5 miesiący. A wy kiedy wróciłyście do pracy?
 
reklama
u mnie jeden to juz przedszkolak, mała Lala ma 10 miesięcy.
Teraz siedzę na pól etatu, jak Kropecka, ale nie mam tak fajnie, że o 12 w domu :(
ja mam na druga zmianę - kończę o 18 i wracam akurat na kolację z maluchami i kapiel .
 
Do góry