reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
J@god@ - no coz ... w kazdej pracy inaczej ... ale grunt ze Ci jakos pasuje i mozna sie dogadac :)
no i zazdroszcze wolnego ... ja juz po urlopie a od pn zaczyna sie jeszcze wieksza harowka bo syn do szkoly ... wczesniejsze wstawanie ... lekcje po poludniu zamiast spacerow ... ech to zycie ...

reklama

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
ta wolne, umieram :-), w poniedziałek rajd po sklepach, wtorek wyprawa do Warszawy do muzeum, wczoraj basen i dłuuugi spacer, a dziś wyprawa rowerowa (z dzieciem w foteliku przypiętym do bagażnika), kilka lat nie jeździłam rowerem, czuję siodełko, łydki i nadgarstki. Ja urlopu miałam dużo w tym roku :-). W kwietniu, marcu, maju i czerwcu chodziłam non stop i potem sobie 4x5 dni odebrałam w wakacje (u nas w pracy praktycznie martwy sezon), do tego 2 tygodnie urlopu więc tylko 2 tygodnie musiałam chodzić do pracy przez lipiec i sierpień i aż boję się jak ja znowu się do reżimu wdrożę, bo przez te 2 tygodnie to było luźniej bo wakacje.

Joaśka

Jagodowa mama Polki
Miasto
O...
aleście się rozpisały :)
u mnie praca 7-15 i mnie to bardzo pasuje.
Szczerze mówiąc, gdyby nie to, że żłobek pracuje od 6 to mogłabym nawet na 6 chodzić.

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
idzia cały czas boli ;), nie mogę się przestawić na siedzący tryb - hehe

idzia

Miasto
Gdańsk
jagoda skoro mowa o trybie siedzacym to pewnie pupa boli najbardziej ... :)
a tak na powaznie ... od poczatku miesiaca jak tylko zaczal sie rok szkolny to porobily sie takie korki na drogach ze ledwo wyrabiam ... kiedy to sie unormuje ???

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
oj tak pupa ;-). Choć już lepiej - roweru nie dotykam ;-).
Ja próbuję się przestawić, zmieniłam kanał dojazdowy do Wawy,
oj trochę dłużej wychodzi :-(. Ale kupiłam miesięczne i w październiku
zdecyduję, czy jednak biegam dalej a potem jeżdżę jak wcześniej, czy zostaje przy autobusiku pod przedszkolem, za to z dłuższym dojazdem do pracy.

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Ja pracuje od 7:30 do 14:30 ale za pare dni bede do 15:30 ;) ... młody konczy 2 latka wiec i czas na karmienie się konczy ;) ... obecnie Dawidek chodzi do złobka ... i w miare nawet nie jest źle ...
ale wracajac do godzin pracy, to własnie wczoraj sie dowiedziałam, że w 2009 roku mają przedłużyć czas pracy do 20 (taka uchwała ma wejsc) :-/ ... i ze niby 1 i ostatni tydzien tygodnia tyramy ile wlezie, a w srodku bedziemy wczesniej zwalniani ... normalnie czuje się jak robot a nie człowiek :-/

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
a ja na pierwszym chorobowym ze względu na synka - przedszkole. W prywatnym chorował 2 razy, ale pediatra mi powiedziała dziś, że to pewnie dlatego, że poszedł od października bo to wrzesień naogół jest taki paskudny na choroby i we wrześniu większość przedszkolaków co najmniej raz choruje - no nie wiem ???

reklama

idzia

Miasto
Gdańsk
moniqa to gdzie ty pracujesz ? jakos sobie nie wyobrazam zeby pracowac do 20 i to jesczcze w piatek ...
jagoda z tymi przedszkolami tak juz jest ... moj starszy bardzo chorowal w przedszkolu ... i juz sie boje co bedzie z mloda jak za rok pojdzie do przedszkola (teraz jest opiekunka) ...

Do góry