reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8,5 miesiaca co dawac do przegryzenia??biszkopty juz??

Laura74 paluszki KUKURYDZIANE nie takie zwykłe z sola:no:takich nie wolno:no:Zle mnie chyba zrozumiałas:tak:
Paluszki kukurydziane to sa takie chrupki jak flipsy tylko długie i dzieciaczkom wygodnie sie je trzyma.
 
reklama
ja podaję do przegryzienia zazwyczaj chrupki kukurydziane - czasem wdrobione do jakiegoś deserku, albo do koktajlu z jogurtem i owocami gerbera.biszkopty czasem też się zdarzają, ale moje dziecko woli raczej te chrupki.:-)
 
Witaj! Mozesz sprobowac dac da raczki chrupki kukurydziane ale musisz byc przy dziecki bo pomimo ze one szybko sie rozpuszczaja to moze wlozyc duzy kawalek i sie przytka, wystraszy itp. Pamietaj zeby zawsze byl ktos dorosly obok dziecka gdy je. Pozdrawiam
 
moja Hanfka skonczyla 23.04 8 miesiecy do przygryzania dostaje chrupki kukurydziane skorki chleba mimo iz nie ma ani jednego zabka ze wszystkim sobie swietnie radzi banana jej nie rozgniartam tylko tak podaje to samo z truskawkami czastki w jedzeniu tez dziaselkami rozdrabnia
 
reklama
dziekuje bardzo wszystkim za odpowiedzi. mam pytanie odnosnie tych ciasteczek od 4 miesiaca, nigdy o nich nie slyszalam, jak sie nazywaja??A co do jedzonka to tak: podalam malej banana ale nie do raczki gdyz wpycha sobie wszytsko nie ma umiaru hehe:-D nawet ejscze nie zdazy pogryzc jednego hehe. Ale co najwazniejsze jakos poszlo. Z chrupkami i biszkoptami podobnie, wszystko gladko poszlo. Oczywiscie wciaz sie uczy nie łykac odrazu no i jak mowilam narazie nie moge jej podac samej do raczki:sorry2:ale bedzie dobrze napewno:-D. Dziekuje jescze raz. Aha i zupki z ryzem tez jej podawalam te od 8 mies i tez jakos poszlo, wolniej bo wolniej ale ok. Dzieki i pozdrawiam
 
Do góry