reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 dni spoźnienia

Cześć. U mnie 7 dzień spóźnienia dziś mam 39dc. Cykle mam 30-33dniowe.
Testy wychodzą negatywne robione rano. Jutro chce zrobić bete.
Od 28.12 co tydzień brałam pół tabletki Dostinex na obniżenie prolaktyny bo było w górę granicy normy. Zastanawiam się czy to przez leki sie opóźnia czy faktycznie ciąża. Jutrzejsza beta na pewno odpowie.
28.01 mam wizytę u ginekologa.
Trzymam kciuki 😁 u mnie też nadal brak @ i czekam i czekam, ale że beta wyszła bardzo niską to się nie nastawiam. Boli mnie podbrzusze nie jakoś mocno, ale czuję że coś się tam dzieje... Zobaczę co powie lekarz i co mi poleci...
 
reklama
Trzymam kciuki 😁 u mnie też nadal brak @ i czekam i czekam, ale że beta wyszła bardzo niską to się nie nastawiam. Boli mnie podbrzusze nie jakoś mocno, ale czuję że coś się tam dzieje... Zobaczę co powie lekarz i co mi poleci...
Cześć. I jak u Ciebie sytuacja? U mnie dziś 41dc brak miesiączki wczoraj robiłam bete i czekam jak na szpilkach na wynik.
W kwietniu miałam CP i usunięty jajowód. Boję się powtórki.
 
Cześć, u mnie 44 dc... Brak okresu, testy ciążowe negatywne, ale cały czas mam nadzieję 🙏 w piątek idę do lekarza,czekam jak na szpilkach i modlę się żeby @ nie przyszła 🙊w brzuchu czuję dziwne uczucie trudno określić, może się nakręcam już sama... Podbrzusze czasami boli jak na @ ale zamiast tego nadal biały śluz, galaretowaty czysty ..
 
Niestety nie jestem w ciąży. Beta wyszła 0,200 więc pewnie spóźnienie jest przez tabletki które brałam na obniżenie prolaktyny. Brałam dostinex pół tabletki raz na tydzień. W piątek mam wizytę u ginekologa.
Eh... Następnym razem będzie dobrze :) trzymam za Ciebie kciuki 🥰
 
reklama
Do góry