reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 dni spoźnienia

I jak Nata93, co powiedział lekarz?
Dostałam tylko skierowanie żeby znów zrobić prolaktyne i z wynikiem mam przyjść. Zrobil mi USG ale przez brzuch i nie widział żadnych niepokojących zmian. A okres dostałam po 9dniach spóźnienia. W czwartek raczył przyjść 😝 U mnie jest 50% szans na zajście w ciążę, mam jeden jajowód. Drugi straciłam w kwietniu 2021r. przy ciąży pozamacicznej
 
reklama
Dostałam tylko skierowanie żeby znów zrobić prolaktyne i z wynikiem mam przyjść. Zrobil mi USG ale przez brzuch i nie widział żadnych niepokojących zmian. A okres dostałam po 9dniach spóźnienia. W czwartek raczył przyjść 😝 U mnie jest 50% szans na zajście w ciążę, mam jeden jajowód. Drugi straciłam w kwietniu 2021r. przy ciąży pozamacicznej
Przykro mi, ale wierzę że się udaimo wszystko 🥰 też dostałam skierowanie na hormony, prolaktynę itd.. w poniedziałek mam wyniki... Oby były dobre 🤞🤞 miesiączki u mnie nadal brak, eh
 
Przykro mi, ale wierzę że się udaimo wszystko 🥰 też dostałam skierowanie na hormony, prolaktynę itd.. w poniedziałek mam wyniki... Oby były dobre 🤞🤞 miesiączki u mnie nadal brak, eh
zrobiłam betę 2 dni przed okresem i wyszło poniżej 1. Okres spóźniał mi się 2 tygodnie. Tchnelo mnie w wigilię. Rzuciłam się na grzybowa gdzie nie lubie grzybów. W 2 dzień świąt zrobiłam test i wyszła słaba 2 kreska. Beta 27 grudnia wyszła 33. To że testy i beta nie wskazują ciazy to nie znaczy że jej faktycznie nie będzie 😂
 
Ja w lutym 2021 miałam bete 0,200 a po 1,5mcsa okazało się że jestem w ciąży ale pozamacinej :(
I każdego miesiąca się boję że znów mnie to spotka. Teraz mam wizytę w piątek u ginekologa. Zaczął boleć mnie jajnik lewy i boję się powtórki a został mi tylko sprawny lewy jajowód i jajnik bo prawy jajnik bez jajowodu jest bezużyteczny.
 
Ja w lutym 2021 miałam bete 0,200 a po 1,5mcsa okazało się że jestem w ciąży ale pozamacinej :(
I każdego miesiąca się boję że znów mnie to spotka. Teraz mam wizytę w piątek u ginekologa. Zaczął boleć mnie jajnik lewy i boję się powtórki a został mi tylko sprawny lewy jajowód i jajnik bo prawy jajnik bez jajowodu jest bezużyteczny.

Jajowód jest wstanie przechwycić komórkę z każdego jajnika
 
Wyniki wszystkie wyszły dobre, miesiączka się pojawiła i dostałam lek orgametril i mam chodzić na obserwacje owulacji 😊 a co u Ciebie?? 😊
U mnie prolaktyna w normie po kolejnym badaniu. Lekarz powiedział żeby jeszcze 3 cykle się starać jeśli się nie uda to dostanę skierowanie na drożność jajowodu.
 
reklama
Do góry