reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 dni spoźnienia

Dołączył(a)
22 Styczeń 2022
Postów
3
Hej.
Kieruję się do was z zapytaniem, czy warto ponownie testować?
Okres spóźnia mi się już 8 dni, z objawów typowo miesiączkowych nie dotyczy mnie nic... piersi bolą mnie bardzo minimalnie, podbrzusze też tylko leciuteńko, coś tam wczoraj lekko jajnik pobolewał..za to mam wahania temperatury (od 36.7 do 37.3°C), trzęsie mnie zimnem i mam... problemy gastryczne...🥺 Niestety to jest już któryś dzień, który spędzam w toalecie 🥺... Robiłam test dwa razy, 2 dni po terminie @ i 4 dni po testem PINK, oba testy negatywy. Myślałam, że nie dotrwam 8 dni opóźnienia...a okresu ni widu, ni słychu... W sumie jest szansa, że mogłabym zajść, ale czy to możliwe żeby i za drugim testowaniem (4 dzień po terminie @) nic nie wyszło? 🤔 Nie powiem, robiłam testy popołudniu, ale chyba powinno już coś odczytać?

Nie oczekuję porad lekarskich bo wiem, że to forum. Chciałabym tylko wiedzieć czy to możliwe żebym była w ciąży pomimo wyniku na teście w 4 dzień po terminie @ i czy warto ponowić test. Czy któraś z Was tak może miała? 🥺
 
reklama
Przede wszystkim czy miałaś potwierdzoną owulację? Jeśli nie to mogła się przesunąć. Ja np jestem aktualnie 10dni po owulacji a już powinnam mieć miesiączkę od kilku dni - owulacja się w tym cyklu przesunęła więc okres przyjdzie dopiero za 4 dni.
 
Przede wszystkim czy miałaś potwierdzoną owulację? Jeśli nie to mogła się przesunąć. Ja np jestem aktualnie 10dni po owulacji a już powinnam mieć miesiączkę od kilku dni - owulacja się w tym cyklu przesunęła więc okres przyjdzie dopiero za 4 dni.
Biorę to pod uwagę. Nie monitoruję owulacji testami ani u ginekologa, ale jednak to byłby już... 38 dzień cyklu 🤔
 
Jeżeli owulacja nie monitorowana to dopóki miesiączka nie przyjdzie wszystko jest możliwe. Ja bym ponowiła test, a najlepiej poszła na betę. Jak negatywna to umówiła się do ginekologa.
 
Ja mam podobnie, miesiączka mi się spóźnia dopiero 2 dzień, a mam długie cykle bo ok 37 dni... Robiłam test owulacyjny 2-4.01 i były pozytywne, więc podjęliśmy starania... Teraz w czasie spodziewanej miesiączki zamiast krwawienia mam śluz galaretowaty czysty bez grudek na zmianę z białym wodnistym .. beta hcg robiona w dniu miesiączki dwa dni temu dała wynik 0.14 więc brak ciąży, testy ciążowe też negatywne ... Dziś zrobiłam test owulacyjny, bo pomyślała że śluz wygląda na płodny... Wynik pozytywny (jakby była teraz owulacja). Cały czas mam nadzieję że okres się nie pojawi... 🙏 Pobolewa mnie bodbrzusze jak przed okresem... Zawsze kilka dni przed miałam plamienia, a teraz nic... Tylko ten śluz 🙉 w piątek mam ginekologa, oby miesiączka nie przyszła 🙏
 
Ja mam podobnie, miesiączka mi się spóźnia dopiero 2 dzień, a mam długie cykle bo ok 37 dni... Robiłam test owulacyjny 2-4.01 i były pozytywne, więc podjęliśmy starania... Teraz w czasie spodziewanej miesiączki zamiast krwawienia mam śluz galaretowaty czysty bez grudek na zmianę z białym wodnistym .. beta hcg robiona w dniu miesiączki dwa dni temu dała wynik 0.14 więc brak ciąży, testy ciążowe też negatywne ... Dziś zrobiłam test owulacyjny, bo pomyślała że śluz wygląda na płodny... Wynik pozytywny (jakby była teraz owulacja). Cały czas mam nadzieję że okres się nie pojawi... 🙏 Pobolewa mnie bodbrzusze jak przed okresem... Zawsze kilka dni przed miałam plamienia, a teraz nic... Tylko ten śluz 🙉 w piątek mam ginekologa, oby miesiączka nie przyszła 🙏
Dziś będziemy się znowu starali, bo może coś się przesunęło... 🤔
 
Ja dwa lata temu w 2020 w grudniu zrobiłam sobie bete bo spóźniała mi się 12 dni, po zrobieniu bety 3 dni później @ przyszła 😏 Po prostu cykl mi się rozregulował. Może bylas chora przed? Może stres? Nic nie wiadomo...Ale ponów test, a po 2 tygodniach jak nie przyjdzie to do gin się umówić bedziesz musiała na wywołanie @ jesli wciaz negatywne testy beda badz negatywna beta.
 
Ja dwa lata temu w 2020 w grudniu zrobiłam sobie bete bo spóźniała mi się 12 dni, po zrobieniu bety 3 dni później @ przyszła 😏 Po prostu cykl mi się rozregulował. Może bylas chora przed? Może stres? Nic nie wiadomo...Ale ponów test, a po 2 tygodniach jak nie przyjdzie to do gin się umówić bedziesz musiała na wywołanie @ jesli wciaz negatywne testy beda badz negatywna beta.
Dziekuje za odpowiedź, do lekarza idę w piątek. Ale tak jak mówisz.. czuję, że @ niebawem mnie odwiedzi 😊
 
reklama
Cześć. U mnie 7 dzień spóźnienia dziś mam 39dc. Cykle mam 30-33dniowe.
Testy wychodzą negatywne robione rano. Jutro chce zrobić bete.
Od 28.12 co tydzień brałam pół tabletki Dostinex na obniżenie prolaktyny bo było w górę granicy normy. Zastanawiam się czy to przez leki sie opóźnia czy faktycznie ciąża. Jutrzejsza beta na pewno odpowie.
28.01 mam wizytę u ginekologa.
 
Do góry