reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 mcy - Dziecko nie chce mleka mm. HELP

Mrs.mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Maj 2022
Postów
151
Dziewczyny zawsze mi tu doradzacie i pomagacie. Prosze o pomoc i teraz. Synek 8 mcy. Stanowczo odrzucil mleko....nie chce i juz! Probuje roznych kaszek na mm i w ciagu dnia zje moze 150 ml. Natomiast w nocy nic! Placze bo jest glodny ale jak daje butle z mlekiem to koniec. Nie i juz! Moze powinnam zmienic mleko ale pyt. Na jakie??? NaN odpada bo mu nie sluzy. Dziewczyny prosze doradzcie co mu podawac w nocy i czym zastapic mu mleko??!! 😭😭😭
 
reklama
A próbowałaś dawać mleko na śpiocha? Niech sobie spi, np na poduszcze typu klin bądź nawet i nie. I podczas snu, nie rozbudzając go wogole, włożyć butle .. a jakie mleko dajesz ? Może nie smakuje..
 
Wciagu dnia te kaszki pije z butelki? Bo moze to nie mleko jest problemem a butelka. Czesto w tym okresie ida gorne ząbki i wtedy dziecku ssanie smoka sprawia dyskomfort.
 
Dziewczyny zawsze mi tu doradzacie i pomagacie. Prosze o pomoc i teraz. Synek 8 mcy. Stanowczo odrzucil mleko....nie chce i juz! Probuje roznych kaszek na mm i w ciagu dnia zje moze 150 ml. Natomiast w nocy nic! Placze bo jest glodny ale jak daje butle z mlekiem to koniec. Nie i juz! Moze powinnam zmienic mleko ale pyt. Na jakie??? NaN odpada bo mu nie sluzy. Dziewczyny prosze doradzcie co mu podawac w nocy i czym zastapic mu mleko??!! 😭😭😭
A jakie teraz wogole dajesz mu to mleko ?
 
A próbowałaś podać mleko np. z bboxa? Może przeszkadza butelka, nie mleko :)
Byc moze to kwestia zabkow...nie mam pojecia. Probuje wszystkiego. Podawalam z kubka. Niestety plul. Probowalam lyzeczka , rowniez nie chcial. Jedyna forma ktora akceptuje to kaszka manna na tym mleku. I to tylko lyzeczka😢 najgorzej jest w nocy.
 
reklama
Byc moze to kwestia zabkow...nie mam pojecia. Probuje wszystkiego. Podawalam z kubka. Niestety plul. Probowalam lyzeczka , rowniez nie chcial. Jedyna forma ktora akceptuje to kaszka manna na tym mleku. I to tylko lyzeczka😢 najgorzej jest w nocy.
Może pediatra by coś doradziła? W razie co są jeszcze kaszki mlekozastępcze np sinlac nestle, kupisz w biedrze
 
Do góry