reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 mies. dziecko nie chce spać !

pieszczoszka1988

Jestem mamusią
Dołączył(a)
17 Październik 2011
Postów
6 890
Miasto
Bielsko-Biała
Nie wiem gdzie zadać to pytanie więc piszę je tu.

Mam prawie 8 miesięczną córeczkę która w sumie przez dzień spi tylko 30 minut !!!
Robi sobie po 3 drzemki po 10 minut:baffled:
Wszystko by było ok jak by chociaż spała całe noce ale nie!
idzie spać zazwyczaj około 22:00 i wstaje mniej wiecej o 6 i oczywiście w nocy robi mi 3-4 pobudki.
Może jakaś mama miała taki problem i może coś doradzi ???
 
reklama
spacery z Laurą są tragedią !! posiedzi w wózku spokojnie może z 15 min i jest darcie ..wygina sie we wszystkie strony i chce na ręce :baffled: Jak była malutka spała w gondoli na spacerku i mozna było chodzić i 3h a teraz?? chcąc nie chcąc musze nie raz z nią do domu wracać po 30 minutach :-(
 
Zmień gondole na spacerówkę pomoże na spacerach mała już poprostu chce widzieć świat. No i może zacznie lepiej spać.
 
reklama
Pieszczoszka a spacerówkę masz przodem czy tyłem zamontowaną?

Właśnie. Może chce Cię widzieć/ nie chce Cie widzieć, a chce widzieć świat (w zależności od odpowiedzi) :) Ew. może się nudzi, ma jakąś zabawkę? Może woli na rękach, przy mamie? Wtedy można się nad chustą zastanowić...

A spanie... My mamy 2 drzemki w dzień. Co prawda ok. godzinki każda (choć bywa różnie) ale w nocy też się budzi :) Do północy od 21 prawie co godzinę, a porem do 7 co 2,5-3h ;)

Taki wiek chyba trudny.
Na szczęście w wózku nie marudzi jeśli nie ma powodu.
 
Do góry