reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8-smio miesięczny dziecko nie chce spac?>!

reklama
powiem Wam kochane mamy ze nie bylo za ciekawie, maly owszem wypil podane mleczko ale później budzil sie z placzen, nie wiem czy z powodu nie dojedzenia poniewaz dostal samo mleko bez kaszy, inaczej niz zwykle, a pobodka byla juz 5,30 dal sie jeszcze uspac na pol godziny ale wstal marudny i nie wyspany, konsekwentnie dzis tez zastosuje ta metode ale powiem szczerze ze nie jestem dobrej mysli, moze to taki ciezki przypadek :)
 
z kolacja jest roznie nie zawsze chce jesc bo nauczyl sie ze i tak w nocy sie naje ale ok 20/21-szej dostaje kaszke 150 ml wiecej nie zje, on wogole jak na 8 miesieczne dziecko to calkiem nie dużo zjada 150 i wiecej nie da sobie wcisnac poniewaz ma odruchy wyniotne wiec nie ma co wciskac na sile, moze wczoraj poprostu taka mial nieciekawa noc bo czasem tak bywa, zobaczymy jak bedzie dzis, nie poddam sie bez walki :):-)
 
Próbuję tak jak radziła majandra rozrzedzam mleko i jak na razie nic się nie dzieje ani mniej ani więcej pobudek.Na 180ml wody sypię 4 miarki mleka a powinno być 6.Za kilka dni mam zamiar zmniejszyć jeszcze o jedną.
 
Ostatnia edycja:
Ola-Na razie bez zmian trzy pobudki.Na razie jeszcze sypię 3miarki na 180ml mleka.Może dziś albo jutro zmniejszę jeszcze o jedną.
 
majandra-Ale jak czekać aż zaśnie kiedy ona tak strasznie płacze.Oszukanie jej czymś innym też nie wchodzi w grę.Kiedyś próbowałam i podałam herbatkę to odrzuciła ze złością butlę i domagała się mleka.
Dzisiaj dawałam jej w nocy mleko z dwóch miarek i 180ml wody,obudziła się 1.00,3.30 i 6.00 o 6.30 wstała i do tej pory nic nie jadła.Teraz ma drzemkę potem zje obiadek,deserek i kaszkę przed snem.
 
reklama
aszu-Ala je 220ml gęstej kaszki.Wiem że muszę odzwyczaić bo szkoda ząbków.
Alunia ma 8 ząbków.
 
Do góry