reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tydz ciazy

Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
13
Hej dziewczyny
Mam taki problem jestem w 8 tyg ciazy czuje sie swietnie mam energie ale zauwazylam ze sluz jest gesty .Ponadto wsadzilam palca z papierem i byla kropelka krwi .Dodam ze w tych dniach gdyby nie ciaza to powinnam.miec okres. Mial ktos z was podobnie? Nie ma plamienia bo na bieliznie krwi nie ma
 
reklama
Rozwiązanie
Może naruszylas jakieś naczynko, albo po prostu Ci pękło i stąd ta kropelka. Wszystko tam teraz jest mega delikatne, a macica jak się zaczyna rozciągać to też może podrażniać. Jeśli zaczniesz plamic to do lekarza bo trzebe bedzie to sprawdzic, ale też bez paniki. Ja plamilam w 6, i w 8 tyg i teraz w 13 znowu, okazało się że to od polipa, także nie zawsze oznacza to coś złego. Trzymam kciuki że to pojedynczy epizod :)
Hej hej
Piszesz że masz polip?
A kiedy się staralas również to miałaś?
Pytam ponieważ my się staramy i w tym cyklu gin zobaczyła na iść polip ma 1 cm...
Jeśli teraz się nam nie uda to po okresie idę na wycięcie jego ,ponieważ gin mówi że polipy mogą utrudniać zagniezdzenie się zarodka. Czy wiesz coś na ten temat ?
Hej dziewczyny
Mam taki problem jestem w 8 tyg ciazy czuje sie swietnie mam energie ale zauwazylam ze sluz jest gesty .Ponadto wsadzilam palca z papierem i byla kropelka krwi .Dodam ze w tych dniach gdyby nie ciaza to powinnam.miec okres. Mial ktos z was podobnie? Nie ma plamienia bo na bieliznie krwi nie ma
8 tydzień ciąży A w tych dniach powinna być @ hm.. to jak długie masz cykle? Kiedy była ostatnia @ Ciaza potwierdzona na usg?
 
Może naruszylas jakieś naczynko, albo po prostu Ci pękło i stąd ta kropelka. Wszystko tam teraz jest mega delikatne, a macica jak się zaczyna rozciągać to też może podrażniać. Jeśli zaczniesz plamic to do lekarza bo trzebe bedzie to sprawdzic, ale też bez paniki. Ja plamilam w 6, i w 8 tyg i teraz w 13 znowu, okazało się że to od polipa, także nie zawsze oznacza to coś złego. Trzymam kciuki że to pojedynczy epizod :)
 
Wsadzając palec wraz z papierem mogłaś sobie uszkodzić naczynko bo wszystko jest teraz bardziej ukrwione. Ale tak jak dziewczyny piszą gdyby się pojawiło plamienie to do lekarza. A jeśli chodzi o śluz to jeżeli jest gęsty i brzydko pachnie to może być infekcja, jeśli nie to poczekaj parę dni może po prostu "taki etap". Jeżeli się to będzie utrzymywać dłużej to mimo wszystko poszłabym do lekarza sprawdzić czy to nie infekcja.
 
To że masz jakąś wydzielinę ,to zupełnie normalne w ciąży ,a myślę jak dziewczyny na pewno coś podrażniłaś , po co wkładasz tam palce? teraz wszystko jest bardziej ukrwione ,jeśli nie zaczniesz plamić to nie ma co panikować
 
Może naruszylas jakieś naczynko, albo po prostu Ci pękło i stąd ta kropelka. Wszystko tam teraz jest mega delikatne, a macica jak się zaczyna rozciągać to też może podrażniać. Jeśli zaczniesz plamic to do lekarza bo trzebe bedzie to sprawdzic, ale też bez paniki. Ja plamilam w 6, i w 8 tyg i teraz w 13 znowu, okazało się że to od polipa, także nie zawsze oznacza to coś złego. Trzymam kciuki że to pojedynczy epizod :)


Wlasnie tez tak mi sie wydaje ze z tej paniki wsadzajac palec z papierem cos uszkodzilam jakies naczynko. Tak to.jest 1 ciaza ,panika
 
reklama
reklama
Wlasnie tez tak mi sie wydaje ze z tej paniki wsadzajac palec z papierem cos uszkodzilam jakies naczynko. Tak to.jest 1 ciaza ,panika
Znam panikę znam ;) jak dziewczyny piszą, załóż wkładkę i obserwuj. A gęsty śluz nigdy nie słyszałam żeby miał oznaczać coś złego, jeśli nie ma brzydkiego zapachu lub zmienionej barwy. Ja czasem mam gęsty, czasem rzadki , czasem dużo, czasem w ogóle. Także nie stresuj się na zapas, a jak coś bardzo Cię gnębi to porozmawiaj z lekarzem :)
 
Do góry