reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tydz ciazy

Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
13
Hej dziewczyny
Mam taki problem jestem w 8 tyg ciazy czuje sie swietnie mam energie ale zauwazylam ze sluz jest gesty .Ponadto wsadzilam palca z papierem i byla kropelka krwi .Dodam ze w tych dniach gdyby nie ciaza to powinnam.miec okres. Mial ktos z was podobnie? Nie ma plamienia bo na bieliznie krwi nie ma
 
reklama
Rozwiązanie
Może naruszylas jakieś naczynko, albo po prostu Ci pękło i stąd ta kropelka. Wszystko tam teraz jest mega delikatne, a macica jak się zaczyna rozciągać to też może podrażniać. Jeśli zaczniesz plamic to do lekarza bo trzebe bedzie to sprawdzic, ale też bez paniki. Ja plamilam w 6, i w 8 tyg i teraz w 13 znowu, okazało się że to od polipa, także nie zawsze oznacza to coś złego. Trzymam kciuki że to pojedynczy epizod :)
Hej hej
Piszesz że masz polip?
A kiedy się staralas również to miałaś?
Pytam ponieważ my się staramy i w tym cyklu gin zobaczyła na iść polip ma 1 cm...
Jeśli teraz się nam nie uda to po okresie idę na wycięcie jego ,ponieważ gin mówi że polipy mogą utrudniać zagniezdzenie się zarodka. Czy wiesz coś na ten temat ?
reklama
Może naruszylas jakieś naczynko, albo po prostu Ci pękło i stąd ta kropelka. Wszystko tam teraz jest mega delikatne, a macica jak się zaczyna rozciągać to też może podrażniać. Jeśli zaczniesz plamic to do lekarza bo trzebe bedzie to sprawdzic, ale też bez paniki. Ja plamilam w 6, i w 8 tyg i teraz w 13 znowu, okazało się że to od polipa, także nie zawsze oznacza to coś złego. Trzymam kciuki że to pojedynczy epizod :)
Hej hej
Piszesz że masz polip?
A kiedy się staralas również to miałaś?
Pytam ponieważ my się staramy i w tym cyklu gin zobaczyła na iść polip ma 1 cm...
Jeśli teraz się nam nie uda to po okresie idę na wycięcie jego ,ponieważ gin mówi że polipy mogą utrudniać zagniezdzenie się zarodka. Czy wiesz coś na ten temat ?
 
Rozwiązanie
Do góry