reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tydzień a ginekolog

kkert224

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2018
Postów
138
Według obliczeń jestem w 8 tygodniu ciąży licząc od dnia ostatniej miesiączki.
Beta hcg w poprzedni poniedziałek 1420 i w piątek 4220.
Byłam już u trzech ginekologów, nie wiem czy akurat na takich trafiam czy co.. nie chcą w ogole patrzeć na wyniki bety, mam trombofilie a oni to zlewają a co najważniejsze nie chcą zrobić usg dopochwowego tylko przez brzuch i „nic nie widać” tylko ze czytałam ze do 12 tyg a nawet i dłużej przez powłokę brzuszna można nic nie widzieć. Trafił się wam taki lekarz? Żyje w strachu, brzuch boli... dzisiaj robił mi cytologię, to nie mogę z bólu...
 
reklama
Nie wierzę w to co czytam. Przy trombofilii powinnaś już mieć wdrazona heparyne. Wynik bety jest potwierdzeniem ciąży. Może spróbuj jechać na IP tam zrobią usg pokaż wynik na trombofilie i może lekarz wpisze Ci receptę na heparyne. Bierzesz luteine lub duhaspon? One działają kojąco na macice i łagodzą ból,a przede wszystkim jest to progesteron,ktory pomaga utrzymać ciąże. Też mam trombofilie wrodzona i heparyna od pozytywnego testu mam zaświadczenie od gina dla rodzinnego żeby mi wypilsywal. Skąd jesteś?
 
reklama
Nie wierzę w to co czytam. Przy trombofilii powinnaś już mieć wdrazona heparyne. Wynik bety jest potwierdzeniem ciąży. Może spróbuj jechać na IP tam zrobią usg pokaż wynik na trombofilie i może lekarz wpisze Ci receptę na heparyne. Bierzesz luteine lub duhaspon? One działają kojąco na macice i łagodzą ból,a przede wszystkim jest to progesteron,ktory pomaga utrzymać ciąże. Też mam trombofilie wrodzona i heparyna od pozytywnego testu mam zaświadczenie od gina dla rodzinnego żeby mi wypilsywal. Skąd jesteś?
Jestem z Ełku. Właśnie zadzwoniłam prywatnie do lekarza, to jak widać gdy zapłacę to nagle jest zainteresowanie i przyjmie mnie jutro.
 
Chyba trafiłaś na gamoni 13 lat temu chodziłam na NFZ, nie było usg dopochwowego wiec od poczatku tylko przez brzuch juz od 6 tyg leżałam na patologi ciazy, wszystko widoczne przez brzuch. Dla potwierdzenia robią doplera, juz od 6 tyg słychać serduszko
 
Ja Ci na to pytanie nie odpowiem , mi mój gin od razu l4 wypisał ,a przecież jak jest umowa to pieniądze dostajesz również na l4 , Gratuluje ciesze się że serduszko bije , to już pewnie i zarys główki widziałaś?
 
reklama
Nie wyklucza pracy. Tylko musisz przyjmować heparyne i wiadomo nie dźwigać i nie przemeczac się. Ruch jak najbardziej wskazany ale z umiarem :) cieszę się, że wszystko dobrze ❤️
 
Do góry