reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tydzień od OM a brak zarodka

reklama
Wiesz ze nie ważny jest wynik tylko przyrost dwudniowy? Jak po 48h wzrasta min 60% to jest szansa że wszystko będzie dobrze. U mnie niestety beta rosła prawidłowo do pewnego momentu a później przestała i oznaczało to najgorsze :-(
I przykro mi z straty :(

Tutaj tez chyba nic dobrego nie wyjdzie.. :(
 
Po co dajesz złudne nadzieję. Dwa tyg po USG cisza cofnęła się w rozwoju, a ty piszesz że ma być dobrej myśli.
Piszę tak bo ciąża to nie matematyka, różne cuda się zdarzają. Napisałam przypadek dziewczyny poprostu. Moje zdanie jest takie że trzeba mieć nadzieję do końca. Np Skreslilam raz ciążę kiedy pojawił się krwotok ze skrzepami a jednak ciąża się utrzymała. Zawsze może być różnie
 
Piszę tak bo ciąża to nie matematyka, różne cuda się zdarzają. Napisałam przypadek dziewczyny poprostu. Moje zdanie jest takie że trzeba mieć nadzieję do końca. Np Skreslilam raz ciążę kiedy pojawił się krwotok ze skrzepami a jednak ciąża się utrzymała. Zawsze może być różnie
Nie kiedy ciąża cofa się w rozwoju niestety.
 
Piszę tak bo ciąża to nie matematyka, różne cuda się zdarzają. Napisałam przypadek dziewczyny poprostu. Moje zdanie jest takie że trzeba mieć nadzieję do końca. Np Skreslilam raz ciążę kiedy pojawił się krwotok ze skrzepami a jednak ciąża się utrzymała. Zawsze może być różnie
Nie powiem mam malutka nadzieję...bo widzę na ostatnim USG ciałko żółte nie wiem dlaczego ginekolog tego nie zmierzyła i widać że było USG zrobione pod innym kątem. Ale mam marne nadzieję...
 
reklama
Do góry