reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tydzień od OM a brak zarodka

Nie powiem mam malutka nadzieję...bo widzę na ostatnim USG ciałko żółte nie wiem dlaczego ginekolog tego nie zmierzyła i widać że było USG zrobione pod innym kątem. Ale mam marne nadzieję...
Co prawda jestem na innym forum ale zwróciłam uwagę na twój post i trzymam bardzo za ciebie kciuki 🤞🤞🤞 Oby było dobrze 🤞🤞🤞
 
reklama
Dziękuję wszystkim za wiadomości. Jednak cuda się zdarzają. Dziękuję wszystkim co trzymały kciuki za mnie. ❤️❤️❤️ Oto mój cud
 

Załączniki

  • IMG_20220112_193617.jpg
    IMG_20220112_193617.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 289
Wow! Strasznie pokrzepiające!!!
Mam w tej chwili podobną sytuację. Tylko u mnie zarodek był, ale na kolejnym USG brak zarodka i wielki krwiak (ginekolog mówił, że mógł się ukryć). Niestety krwiak spłaszczył pęcherzyk :(
A jak u Ciebie było z betą? Rosła prawidłowo?
 
U mnie to wygląda trochę gorzej. Te czarne pole obok pęcherzyka to wielgachny krwiak. Ginekolog mówił, że będzie się teraz złuszczał i nic się nie dzieje...
Aż jednego dnia postanowiłam wyjść, przejść się i nic a nic. Cycki dalej bolą, może nie mam super mdłości, ale zapachy wysotrzone. Wiem, że przy pustym jaju tez występują objawy.
25-go mam kontrolę. To moja druga ciąża. Pierwszą poroniłam w 13 tygodniu.
 

Załączniki

  • IMG_20220109_165111.jpg
    IMG_20220109_165111.jpg
    944 KB · Wyświetleń: 74
  • IMG_20220116_180353.jpg
    IMG_20220116_180353.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 79
  • IMG_20220116_180414.jpg
    IMG_20220116_180414.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 79
U mnie to wygląda trochę gorzej. Te czarne pole obok pęcherzyka to wielgachny krwiak. Ginekolog mówił, że będzie się teraz złuszczał i nic się nie dzieje...
Aż jednego dnia postanowiłam wyjść, przejść się i nic a nic. Cycki dalej bolą, może nie mam super mdłości, ale zapachy wysotrzone. Wiem, że przy pustym jaju tez występują objawy.
25-go mam kontrolę. To moja druga ciąża. Pierwszą poroniłam w 13 tygodniu.
Wiesz co czuje że u Ciebie po prostu się ukrył tak jak i u mnie. Przyrost bety miałam prawidłowy. Kiedy teraz idziesz do lekarza ?
 
reklama
Wiesz co czuje że u Ciebie po prostu się ukrył tak jak i u mnie. Przyrost bety miałam prawidłowy. Kiedy teraz idziesz do lekarza ?
25 styczeń. Ale u mnie lipa z przyrostem
11.01 - lekko ponad 77 000 mIU/ml
14.01 - 82 500 mIU/ml
Co prawda po takich wartościach podobno beta może nie wzrastać już w szybkim tempie, a nawet zaczynać spadac jak to się dzieje w pózniejszych etapach. Mnie sie jednak wydaje, że ten przyrost jest za mały. Chyba, że żeczywiście może się tak dziać przy takich wartościach 🤷‍♀️
Bardzo nie chciałam przechodzić tego po raz kolejny...
 
Do góry