reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tygodni brak okresu po poronieniu

Myślę, że ten duphaston mógł nieco namieszać.
Jeśli na kontroli USG wyglądało w porządku, to musisz uzbroić się w cierpliwość lub umówić się ponownie do lekarza.
 
reklama
Zrób może test z porannego moczu. A najwyżej jak nie przyjdzie okres do kolejnych dwóch tygodni idź do lekarza skontrolować.
 
Hej, czy są tu jakieś dziewczyny które nie dostały okresu do 8 tygodni po łyżeczkowaniu, u mnie właśnie minęło 8 tygodni i zaczynam się martwić.
Byłam u ginekologa 2 tygodnie temu i dostałam duphaston na wywołanie okresu. Po nim też nie dostałam. Już nie wiem co robić żeby go dostać. Miała któraś podobnie?
Zrobiłam przed chwilą test wyszedł negatywny
Nie pomogę ci niestety ale może Ty zechcesz pomóc mi. Półtora tygodnia temu miałam łyżeczkowanie. Dalej lekko plamię. Jakie dostałaś zalecenia od lekarza? Zabronił Ci zachodzić w ciążę? Ile miałaś się wstrzymać od współżycia?
 
Nie pomogę ci niestety ale może Ty zechcesz pomóc mi. Półtora tygodnia temu miałam łyżeczkowanie. Dalej lekko plamię. Jakie dostałaś zalecenia od lekarza? Zabronił Ci zachodzić w ciążę? Ile miałaś się wstrzymać od współżycia?
Bardzo ale to bardzo Ci współczuję i wiem co czujesz, to jest straszne ze musimy przez to przechodzić, ale musimy pamiętać, że kiedyś będzie dobrze i doczekamy się dzieciątka 😊
Ja plamiłam równe 10 dni po zabiegu, nie zabraniał mi zachodzić w ciążę ale radził żeby się wstrzymać 2 - 3miesiące. A wspolzyc zaczęliśmy jak tylko skoczyło się plamienie.
Jak chcesz pytać o coś to pytaj śmiało 😉
 
W sumie to jest szansa, ale jak byłam u lakarza to miałam 3cm torbiel może to przez to okres nie przychodzi już sama nie wiem chyba zrobię test jutro rano. Robiłam test jakieś 2,5 tygodnia temu byl negatywny
Okresu nie masz przez torbiel...miałam podobnie. Jak ci się wchłonie to dostaniesz okres tylko wtedy musisz uwazać no możesz krwawić nieco mocniej niż zwykle i może być bardziej bolesne...
 
reklama
Do góry