reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

8tc,puste jajo ciążowe

Faza87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Sierpień 2019
Postów
457
Dlaczego? Piszą prawdę. Trzeba być gotowym na wszystko.
Trzeba, ale kiedy jest się pełną nadziei, to moim zdaniem jest zbędne pisanie takich rzeczy. Jak już się okaże, że faktycznie poronienie to wtedy jest miejsce na współczucie i solidarność i słowa "też to przeżyłam, przykro mi", a nie kiedy jest nadzieja i nic nie wiadomo.
 
reklama
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2021
Postów
3
Dziekuje Wam za odpowiedzi. Na razie czekam na poniedziałkową wizyte, pozniej bede decydowac do dalej. Jest u mnie w okolicach bardzo ciężko o jakiekolwiek terminy u lekarzy, szczególnie u tych najbardziej polecanych, chyba jest jakis babyboom :)
 

Natalia9898

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2021
Postów
286
Mi przy pustym jaju płodowym beta rosła prawidłowo , na drugiej wizycie było podejrzenie pustego jaja kazali mi zrobić betę przyrost nie był prawidłowy z tysiąc mi wzrosło może 2 po konsultacji lekarz kazał mi czekać i niestety faktycznie to było puste jajo .
 
Do góry